Toont alle 8 resultaten
Grijs RAL7015
Geventileerde koeltoonbank SOCA12590A
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.677,60 excl. btw
SKU:
54142
| Bruto/netto gewicht | 260 / 220 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijs RAL7015 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1298 x 1120 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1500 x 1250 x 1400 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181738990 |
| Isolatiedichtheid | 50 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.27 m² |
| Temperatuurbereik | 0 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 325 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 2008581 |
| Energieverbruik per jaar | 2190 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6 kWh/24h |
| EEI | 62 % |
| Input vermogen | 320 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 900 x 545 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koeltoonbank SOCA18790A
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.256,00 excl. btw
SKU:
54144
| Bruto/netto gewicht | 310 / 250 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijs RAL7015 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1923 x 1120 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2100 x 1250 x 1400 mm |
| 40 ft containerlading | 9 st |
| GTIN / EAN | 5708181739010 |
| Isolatiedichtheid | 50 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.77 m² |
| Temperatuurbereik | 0 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 489 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 2008770 |
| Energieverbruik per jaar | 2738 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.5 kWh/24h |
| EEI | 63.8 % |
| Input vermogen | 480 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 900 x 545 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koeltoonbank SOCA25090A
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 7.604,00 excl. btw
SKU:
54146
| Bruto/netto gewicht | 410 / 325 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijs RAL7015 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2548 x 1120 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2750 x 1250 x 1400 mm |
| 40 ft containerlading | 4 st |
| GTIN / EAN | 5708181739034 |
| Isolatiedichtheid | 50 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 2.29 m² |
| Temperatuurbereik | 0 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 654 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 2008798 |
| Energieverbruik per jaar | 3650 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10 kWh/24h |
| EEI | 71.9 % |
| Input vermogen | 690 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2500 x 900 x 545 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koeltoonbank SOCA37590A
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 9.512,00 excl. btw
SKU:
54148
| Bruto/netto gewicht | 565 / 470 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijs RAL7015 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 3798 x 1120 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 4000 x 1250 x 1400 mm |
| 40 ft containerlading | 3 st |
| GTIN / EAN | 5708181739058 |
| Isolatiedichtheid | 50 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 3.31 m² |
| Temperatuurbereik | 0 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 982 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 2008809 |
| Energieverbruik per jaar | 5256 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.4 kWh/24h |
| EEI | 79.3 % |
| Input vermogen | 1000 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 3750 x 900 x 545 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koeltoonbank SOCB12582A
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.474,40 excl. btw
SKU:
54154
| Bruto/netto gewicht | 260 / 220 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijs RAL7015 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1298 x 1120 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1500 x 1250 x 1400 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181739072 |
| Isolatiedichtheid | 50 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.27 m² |
| Temperatuurbereik | 0 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 311 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 2008818 |
| Energieverbruik per jaar | 1989 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.45 kWh/24h |
| EEI | 56.3 % |
| Input vermogen | 426 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 825 x 545 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koeltoonbank SOCB18782A
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.114,40 excl. btw
SKU:
54156
| Bruto/netto gewicht | 310 / 250 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijs RAL7015 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1923 x 1120 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2100 x 1250 x 1400 mm |
| 40 ft containerlading | 9 st |
| GTIN / EAN | 5708181739096 |
| Isolatiedichtheid | 50 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.77 m² |
| Temperatuurbereik | 0 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 469 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 2008826 |
| Energieverbruik per jaar | 2573 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.05 kWh/24h |
| EEI | 60 % |
| Input vermogen | 660 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 825 x 545 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koeltoonbank SOCB25082A
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.200,80 excl. btw
SKU:
54158
| Bruto/netto gewicht | 410 / 325 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijs RAL7015 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2548 x 1120 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2750 x 1250 x 1400 mm |
| 40 ft containerlading | 4 st |
| GTIN / EAN | 5708181739119 |
| Isolatiedichtheid | 50 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 2.29 m² |
| Temperatuurbereik | 0 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 627 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 2008837 |
| Energieverbruik per jaar | 3723 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.2 kWh/24h |
| EEI | 73.3 % |
| Input vermogen | 860 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2500 x 825 x 545 mm |
| Merk | Tefcold |
Geventileerde koeltoonbank SOCB37582A
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 7.604,80 excl. btw
SKU:
54160
| Bruto/netto gewicht | 565 / 470 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijs RAL7015 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 3798 x 1120 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 4000 x 1250 x 1400 mm |
| 40 ft containerlading | 3 st |
| GTIN / EAN | 5708181739133 |
| Isolatiedichtheid | 50 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 3.31 m² |
| Temperatuurbereik | 0 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 947 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 2008840 |
| Energieverbruik per jaar | 4891 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 13.4 kWh/24h |
| EEI | 73.8 % |
| Input vermogen | 1382 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 3750 x 825 x 545 mm |
| Merk | Tefcold |