Toont alle 8 resultaten
Wit
Blikkenkoeler CC55
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 372,00 excl. btw
SKU:
15979
| Bruto/netto gewicht | 30 / 20 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 457 x 457 x 1076 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 480 x 480 x 1120 mm |
| 40 ft containerlading | 160 st |
| GTIN / EAN | 5708181501204 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +12 °C |
| Bruto/netto volume | 80 / 78 l |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 45 g |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Input vermogen | 76 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 380 x 380 x 655 mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | Nee |
| Type koeling | Met ventilator |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1666660 |
| Energieverbruik per jaar | 223 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.61 kWh/24h |
| EEI | 14 % |
| Flessen 330 ml | 42 st |
| Petflessen 500 ml | 38 st |
| Blikken 330 ml | 84 st |
| Blikken 500 ml | 42 st |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen, 1 vergrendelbaar |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden |
| Dekselnummer en -type | 1 transparant acryl klapdeksel |
| Indeelsysteem | Geen |
| Merk | Tefcold |
Flessenkoeler KBAK104
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 919,20 excl. btw
SKU:
48008
| Bruto/netto gewicht | 70 / 60 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1025 x 625 x 1000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 660 x 1100 x 1060 mm |
| 40 ft containerlading | 72 st |
| GTIN / EAN | 5708181728052 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | +1 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 250 / 226 l |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 34 g |
| Input vermogen | 190 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 900 x 500 x 555 mm |
| Flessen 330 ml | 364 st |
| Blikken 330 ml | 216 st |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1611159 |
| Energieverbruik per jaar | 198 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.54 kWh/24h |
| EEI | 14 % |
| Dekselnummer en -type | 2 dichte schuifdeksels |
| Mand aantal & type | 1 |
| Merk | Tefcold |
Flessenkoeler KBAK104PLUS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.048,80 excl. btw
SKU:
48009
| Bruto/netto gewicht | 70 / 60 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1025 x 625 x 1000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 660 x 1100 x 1060 mm |
| 40 ft containerlading | 72 st |
| GTIN / EAN | 5708181728069 |
| Flessen 330 ml | 364 st |
| Blikken 330 ml | 216 st |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | +1 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 250 / 226 l |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 34 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1611159 |
| Energieverbruik per jaar | 198 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.54 kWh/24h |
| EEI | 14 % |
| Input vermogen | 190 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 900 x 500 x 555 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 dichte schuifdeksels |
| Mand aantal & type | 1 |
| Merk | Tefcold |
Kist flessenkoeler ISC302SD
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 576,00 excl. btw
SKU:
71547
| Bruto/netto gewicht | 69 / 55 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit RAL9010 |
| Externe maat (BxDxH) | 1014 x 635 x 892 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1100 x 750 x 960 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181760977 |
| Temperatuurbereik | +1 tot +9 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 286 / 232 l |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2602568 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 204.765 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.561 kWh/24h |
| EEI | 14.4 % |
| Input vermogen | 70 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 890 x 510 x 715 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 dichte schuifdeksels |
| Mand aantal & type | 1 |
| Merk | Tefcold |
Opslagvriezer UFFS370SD
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 856,80 excl. btw
SKU:
16373
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
|---|---|
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 470 x 413 mm |
| Planken aantal & type | 6 vaste vriesplanken |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 300 / 270 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 776841 |
| Energieverbruik per jaar | 665 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.82 kWh/24h |
| EEI | 25 % |
| Input vermogen | 270 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 475 x 440 x 1550 mm |
| Bruto/netto gewicht | 100 / 95 kg |
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 600 x 1840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 660 x 680 x 2000 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181003654 |
| Merk | Tefcold |
Opslagvriezer UFFS371SD
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 848,80 excl. btw
SKU:
47501
| Bruto/netto gewicht | 100 / 95 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 600 x 1840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 660 x 680 x 2000 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181726973 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 6 vaste vriesplanken |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankmaten | 470 x 413 mm |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Bruto/netto volume | 300 / 270 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Input vermogen | 270 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 475 x 440 x 1550 mm |
| Plankkleur | Cromato |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1471490 |
| Energieverbruik per jaar | 789 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.16 kWh/24h |
| EEI | 29.6 % |
| Merk | Tefcold |
Opslagvriezer UFSC371SD
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 848,80 excl. btw
SKU:
45389
| Bruto/netto gewicht | 100 / 95 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1840 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 710 x 2000 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181722029 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Cromato |
| Plankmaten | 470 x 413 mm |
| Planken aantal & type | 6 vaste vriesplanken |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 300 / 270 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1471490 |
| Energieverbruik per jaar | 789 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.16 kWh/24h |
| EEI | 29.6 % |
| Input vermogen | 270 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1545 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs UDRS10
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.180,00 excl. btw
SKU:
16293
| Bruto/netto gewicht | 112 / 103 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1341 x 725 x 1235 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1385 x 730 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 50 st |
| GTIN / EAN | 5708181221690 |
| Totaal displaygebied | 0.59 m² |
| Temperatuurbereik | -20 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 431 / 342 l |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1029194 |
| Energieverbruik per jaar | 1868 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.12 kWh/24h |
| EEI | 12 % |
| Input vermogen | 360 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1217 x 563 x 295 mm |
| Merk | Tefcold |