Toont alle 5 resultaten
Wit
Diepvrieskist FR205 SL
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 431,20 excl. btw
SKU:
16165
| Bruto/netto gewicht | 48 / 43 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 734 x 700 x 945 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 770 x 710 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 88 st |
| GTIN / EAN | 5708181017095 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 189 / 185 l |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 44 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1120766 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 470.85 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.29 kWh/24h |
| EEI | 34.47 % |
| Input vermogen | 150 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 610 x 480 x 725 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel |
| Mand aantal & type | 1 Draadmand, wit |
| Merk | Tefcold |
Diepvrieskist FR305 SL
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 494,40 excl. btw
SKU:
16169
| Bruto/netto gewicht | 56 / 50 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 984 x 700 x 945 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1020 x 710 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 66 st |
| GTIN / EAN | 5708181017101 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 278 / 273 l |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 50 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1120806 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 577.43 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.58 kWh/24h |
| EEI | 34.6 % |
| Input vermogen | 185 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 860 x 480 x 725 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel |
| Mand aantal & type | 1 Draadmand, wit |
| Merk | Tefcold |
Opslagkoeler UR400
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 695,20 excl. btw
SKU:
32310
| Bruto/netto gewicht | 85 / 80 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 585 x 1855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 650 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181992095 |
| Maten onderste plank | 505 x 220 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 505 x 415 mm |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 374 / 350 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 75 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 107163 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 478 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.31 kWh/24h |
| EEI | 45.8 % |
| Input vermogen | 185 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 506 x 485 x 1620 mm |
| Merk | Tefcold |
Opslagkoeler UR550
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 964,80 excl. btw
SKU:
34068
| Bruto/netto gewicht | 97 / 90 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 715 x 1720 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 850 x 770 x 1890 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181994792 |
| Maten onderste plank | 650 x 305 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 461 / 420 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1843402 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 624 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.71 kWh/24h |
| EEI | 48.7 % |
| Input vermogen | 130 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 667 x 570 x 1485 mm |
| Merk | Tefcold |
Opslagvriezer GN2/1 UF700V
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.348,00 excl. btw
SKU:
34072
| Bruto/netto gewicht | 122 / 113 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 730 x 1970 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 840 x 760 x 2120 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181994839 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 641 / 440 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1879604 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1697 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.65 kWh/24h |
| EEI | 46.6 % |
| Input vermogen | 540 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 653 x 581 x 1660 mm |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Merk | Tefcold |