Toont alle 8 resultaten
Zwart
Backbar koeler BA31H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.042,40 excl. btw
SKU:
45472
| Bruto/netto gewicht | 99 / 92 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1350 x 520 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1435 x 575 x 970 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181721985 |
| Flessen 330 ml | 218 st |
| Petflessen 500 ml | 218 st |
| Blikken 330 ml | 380 st |
| Blikken 500 ml | 266 st |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Plankkleur | Cromato |
| Plankmaten | 400×318 / 432×318 mm |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken chroom |
| Totaal displaygebied | 0.77 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 311 / 288 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1431571 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 657 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.8 kWh/24h |
| EEI | 12 % |
| Input vermogen | 125 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1265 x 418 x 734 mm |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler BA31S-3
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.104,00 excl. btw
SKU:
45475
| Bruto/netto gewicht | 101 / 94 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1350 x 515 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1435 x 575 x 970 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181722012 |
| Flessen 330 ml | 218 st |
| Petflessen 500 ml | 218 st |
| Blikken 330 ml | 380 st |
| Blikken 500 ml | 266 st |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Cromato |
| Plankmaten | 400×318 / 432×318 mm |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken chroom |
| Totaal displaygebied | 0.84 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 311 / 288 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1431568 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 635 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.74 kWh/24h |
| EEI | 12 % |
| Input vermogen | 125 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1265 x 418 x 734 mm |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler DB301H-3
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 829,60 excl. btw
SKU:
44727
| Bruto/netto gewicht | 95 / 88 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1350 x 520 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1435 x 575 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181714017 |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | 395×320 mm / 432x320mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 300 / 278 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 125 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1265 x 418 x 720 mm |
| Flessen 330 ml | 218 st |
| Petflessen 500 ml | 218 st |
| Blikken 330 ml | 380 st |
| Blikken 500 ml | 266 st |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 0.75 m² |
| Type vitrinekast | VC4 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1431321 |
| Energieverbruik per jaar | 657 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.8 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Backbar koeler DB301S-3
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 856,80 excl. btw
SKU:
45364
| Bruto/netto gewicht | 95 / 88 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1350 x 526 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1435 x 575 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181721800 |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | 395×320 mm / 432x320mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 300 / 278 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 125 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1265 x 418 x 720 mm |
| Flessen 330 ml | 218 st |
| Petflessen 500 ml | 218 st |
| Blikken 330 ml | 380 st |
| Blikken 500 ml | 266 st |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 0.72 m² |
| Type vitrinekast | VC4 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1431500 |
| Energieverbruik per jaar | 635 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.74 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Barkast DB125H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 442,40 excl. btw
SKU:
15862
| Bruto/netto gewicht | 55 / 53 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 520 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 700 x 600 x 950 mm |
| 40 ft containerlading | 136 st |
| GTIN / EAN | 5708181501372 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | 498×335 mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 122 / 116 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Input vermogen | 150 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 510 x 350 x 720 mm |
| Flessen 330 ml | 84 st |
| Petflessen 500 ml | 84 st |
| Blikken 330 ml | 161 st |
| Blikken 500 ml | 112 st |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 0.35 m² |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 426468 |
| Energieverbruik per jaar | 612 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.68 kWh/24h |
| EEI | 15 % |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeler GN2/1 UR600BG
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.084,00 excl. btw
SKU:
53933
| Bruto/netto gewicht | 112 / 107 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 695 x 1895 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 850 x 770 x 2070 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181738525 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken zwart |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 605 / 570 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 130 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 653 x 580 x 1680 mm |
| Flessen 330 ml | 480 st |
| Petflessen 500 ml | 387 st |
| Blikken 330 ml | 792 st |
| Blikken 500 ml | 477 st |
| Maten onderste plank | 650 x 305 |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 0.91 m² |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Met ventilator |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 494259 |
| Energieverbruik per jaar | 820 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.25 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Tafel koelkast BC25CP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 320,80 excl. btw
SKU:
16067
| Bruto/netto gewicht | 24 / 19 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Gecoat aluminium, grijs |
| Externe maat (BxDxH) | 332 x 423 x 618 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 380 x 470 x 640 mm |
| 40 ft containerlading | 450 st |
| GTIN / EAN | 5708181501402 |
| Blikken 330 ml | 12 st |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 250 x 250 mm |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken zwart |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 25 / 22 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 20 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 953810 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 174 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.476 kWh/24h |
| EEI | 19 % |
| Input vermogen | 75 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 258 x 270 x 373 mm |
| Merk | Tefcold |
Witte koelkast met glasdeur AP600 GB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.317,60 excl. btw
SKU:
50021
| Bruto/netto gewicht | 1 / 94 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 750 x 705 x 1880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | mm |
| GTIN / EAN | 5708181714260 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Plankmaten | 650×530 |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken |
| Temperatuurbereik | +1 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 488 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Energieklasse | B |
| Input vermogen | 245 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 622 x 545 x 1603 mm |
| Merk | Tefcold |