Toont alle 3 resultaten
Zwart
Tafel vrieskast UDB-F500V-BB1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 873,60 excl. btw
SKU:
71425
| Bruto/netto gewicht | 90 / 85 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 500 x 560 x 820 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 540 x 620 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 154 st |
| GTIN / EAN | 5708181760083 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 10 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 367×367 |
| Planken aantal & type | 2 |
| Totaal displaygebied | 0.21 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 90 / 80 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 105 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2595981 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1639.945 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.493 kWh/24h |
| EEI | 35.4 % |
| Input vermogen | 220 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 384 x 380 x 614 mm |
| Merk | Tefcold |
Tafel vrieskast UDB-F500V-BW1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 873,60 excl. btw
SKU:
71426
| Bruto/netto gewicht | 90 / 85 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 500 x 560 x 820 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 540 x 620 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 154 st |
| GTIN / EAN | 5708181760090 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 10 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 367×367 |
| Planken aantal & type | 2 |
| Totaal displaygebied | 0.21 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 90 / 80 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 105 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2595981 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1639.945 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.493 kWh/24h |
| EEI | 35.4 % |
| Input vermogen | 220 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 384 x 380 x 614 mm |
| Merk | Tefcold |
Zwarte koeltoonbank VEL1210B (EUROMINI)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.276,00 excl. btw
SKU:
45847
| Bruto/netto gewicht | 180 / 140 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1270 x 908 x 1235 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 970 x 1090 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181723392 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 0.93 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Zeer solide basis |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 105 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Input vermogen | 365 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |