Toont alle 4 resultaten
4 st
Drop-in koeling GN1/1 CW4
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 954,40 excl. btw
SKU:
16402
| Bruto/netto gewicht | 80 / 47 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1436 x 678 x 536 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1490 x 730 x 680 mm |
| 40 ft containerlading | 69 st |
| GTIN / EAN | 5708181361327 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 139 / 136 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 135 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1051 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.88 kWh/24h |
| Input vermogen | 235 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1326 x 570 x 175 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 4 st |
| Merk | Tefcold |
Drop-in koeling GN1/1 CW4/V
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.048,00 excl. btw
SKU:
16404
| Bruto/netto gewicht | 58 / 46 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1456 x 688 x 636 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1510 x 760 x 742 mm |
| 40 ft containerlading | 69 st |
| GTIN / EAN | 5708181361259 |
| Capaciteit GN-bakken | 4 st |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 213 / 127 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1664 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.56 kWh/24h |
| Input vermogen | 235 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1344 x 508 x 186 mm |
| Merk | Tefcold |
GN2/1 Uni-Drawer UD2-2
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.755,20 excl. btw
SKU:
16546
| Bruto/netto gewicht | 125 / 113 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 905 x 700 x 865 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 770 x 1000 mm |
| 40 ft containerlading | 60 st |
| GTIN / EAN | 5708181360597 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | -21 tot -18 /+ 1 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 179 / 102 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 140 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 1963062 |
| Energieverbruik per jaar | 3311 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.07 kWh/24h |
| EEI | 111.3 % |
| Input vermogen | 460 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 675 x 565 x 470 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 4 st |
| Laden | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Opzetkoeling GN1/3 – Glas VK38-120
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 488,80 excl. btw
SKU:
16514
| Bruto/netto gewicht | 45 / 40 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1200 x 395 x 425 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1280 x 440 x 310 mm |
| 40 ft containerlading | 250 st |
| GTIN / EAN | 5708181355470 |
| Capaciteit GN-bakken | 4 st |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 40 / 40 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 40 g |
| Input vermogen | 112 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 845 x 305 x 155 mm |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1577 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.32 kWh/24h |
| Dekselnummer en -type | – |
| Glazen bescherming | Ja |
| Merk | Tefcold |