Toont alle 4 resultaten
6 st
Gekoelde opzetvitrine voor bakken GN1/3 VRX1400(380)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 616,00 excl. btw
SKU:
50641
| Bruto/netto gewicht | 1 / 28 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1400 x 380 x 495 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | mm |
| GTIN / EAN | 5708181719463 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Capaciteit GN-bakken | 6 st |
| Merk | Tefcold |
Gekoelde opzetvitrine voor bakken GN1/4 VRX1400(330) INOX
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 616,00 excl. btw
SKU:
50640
| Bruto/netto gewicht | 1 / 27 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1400 x 330 x 495 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | mm |
| GTIN / EAN | 5708181719456 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Dekselnummer en -type | 1 SS304 deksel |
| Capaciteit GN-bakken | 6 st |
| Merk | Tefcold |
GN2/1 Uni-Drawer UD2-3
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.187,20 excl. btw
SKU:
16548
| Bruto/netto gewicht | 154 / 131 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1230 x 700 x 865 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1310 x 770 x 1000 mm |
| 40 ft containerlading | 48 st |
| GTIN / EAN | 5708181360603 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | -21 tot -18 /+ 1 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 265 / 154 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 140 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 1963069 |
| Energieverbruik per jaar | 3712 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.17 kWh/24h |
| EEI | 133.2 % |
| Input vermogen | 500 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1000 x 565 x 470 mm |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Capaciteit GN-bakken | 6 st |
| Laden | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Opzetkoeling GN1/4 – Glas opkant VK33-140
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 480,00 excl. btw
SKU:
16501
| Bruto/netto gewicht | 45 / 40 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1400 x 335 x 434 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1480 x 380 x 310 mm |
| 40 ft containerlading | 250 st |
| GTIN / EAN | 5708181351991 |
| Capaciteit GN-bakken | 6 st |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 40 / 40 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 40 g |
| Input vermogen | 112 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 47 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1045 x 245 x 155 mm |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 1402 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.84 kWh/24h |
| Dekselnummer en -type | – |
| Glazen bescherming | Ja |
| Merk | Tefcold |