Toont alle 7 resultaten
2 plat schuifdeksels van glas
Vrieskast consumptie-ijs IDA200-W1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.072,00 excl. btw
SKU:
69806
| Bruto/netto gewicht | 48 / 45 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9010 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9010 |
| Externe maat (BxDxH) | 764 x 694 x 867 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 810 x 920 x 760 mm |
| 40 ft containerlading | 72 st |
| GTIN / EAN | 5708181757861 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 205 / 163 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 66 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2592698 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 442.8 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.213 kWh/24h |
| EEI | 33.6 % |
| Input vermogen | 87 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 606 x 536 x 688 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 plat schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 0 Draadmand |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs IDA300-W1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.139,20 excl. btw
SKU:
69807
| Bruto/netto gewicht | 57 / 53 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9010 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9010 |
| Externe maat (BxDxH) | 1094 x 694 x 867 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1240 x 920 x 760 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 5708181757878 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 331 / 267 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 68 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2593080 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 627.8 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.72 kWh/24h |
| EEI | 37.2 % |
| Input vermogen | 129 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 936 x 536 x 688 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 plat schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 0 Draadmand |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs IDA400-W1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.228,80 excl. btw
SKU:
69808
| Bruto/netto gewicht | 65 / 61 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9010 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9010 |
| Externe maat (BxDxH) | 1344 x 694 x 867 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 139 x 920 x 760 mm |
| 40 ft containerlading | 40 st |
| GTIN / EAN | 5708181757885 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 426 / 345 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2593112 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 668.32 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.831 kWh/24h |
| EEI | 33.8 % |
| Input vermogen | 112 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1186 x 536 x 688 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 plat schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 0 Draadmand |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs IDA500-W1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.188,00 excl. btw
SKU:
67875
| Bruto/netto gewicht | 72 / 68 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9010 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9010 |
| Externe maat (BxDxH) | 1544 x 694 x 867 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1590 x 920 x 760 mm |
| 40 ft containerlading | 34 st |
| GTIN / EAN | 5708181753146 |
| Dekselnummer en -type | 2 plat schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 0 Draadmand |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 503 / 408 l |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 96 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2593128 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 842 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.31 kWh/24h |
| EEI | 38.3 % |
| Input vermogen | 215 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1386 x 536 x 688 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs IDA600-W1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.271,20 excl. btw
SKU:
67877
| Bruto/netto gewicht | 75 / 71 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9010 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9010 |
| Externe maat (BxDxH) | 1804 x 694 x 867 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1860 x 920 x 760 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181753160 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 602 / 489 l |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 112 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2593146 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 990 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.71 kWh/24h |
| EEI | 39.6 % |
| Input vermogen | 241 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1646 x 536 x 688 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 plat schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 0 Draadmand |
| Merk | Tefcold |
Zwarte impulskoeler PDC90SL-2
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.282,40 excl. btw
SKU:
52189
| Bruto/netto gewicht | 152 / 105 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 900 x 845 x 971 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 930 x 885 x 1185 mm |
| 40 ft containerlading | 52 st |
| GTIN / EAN | 5708181736354 |
| Totaal displaygebied | 0.67 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 153 / 105 l |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 145 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 662753 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1682.8 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.61 kWh/24h |
| EEI | 64.2 % |
| Input vermogen | 750 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 50 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 860 x 555 x 220 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 plat schuifdeksels van glas |
| Merk | Tefcold |
Zwarte impulskoeler/-vriezer UHD201 /Black
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.780,80 excl. btw
SKU:
48825
| Bruto/netto gewicht | 142 / 132 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Gecoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1255 x 1015 x 962 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 1100 x 1120 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181730796 |
| Totaal displaygebied | 0.84 m² |
| Temperatuurbereik | -2 tot 5 / -24 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 200 / 165 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 310 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | F |
| EPREL No | 1704786 |
| Energieverbruik per jaar | 4032 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 11.05 kWh/24h |
| EEI | 79.4 % |
| Input vermogen | 661 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 50 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1075 x 705 x 295 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 plat schuifdeksels van glas |
| Merk | Tefcold |