Toont alle 5 resultaten
3 zelfsluitende glazen scharnierdeuren
Backbar koeler CBC310G (SG3)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.471,20 excl. btw
SKU:
15853
| Bruto/netto gewicht | 143 / 138 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | SS430 spiegelend gepolijst |
| Externe maat (BxDxH) | 2002 x 513 x 860 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2060 x 580 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 44 st |
| GTIN / EAN | 5708181360207 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 SS304 planken |
| Plankkleur | SS304 |
| Totaal displaygebied | 0.84 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 460 / 442 l |
| Voetjes / poten | 8 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 544161 |
| Energieverbruik per jaar | 1386 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.8 kWh/24h |
| EEI | 25.2 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1622 x 415 x 760 mm |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeler FS1600H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.550,40 excl. btw
SKU:
15951
| Bruto/netto gewicht | 211 / 206 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9016 |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1600 x 730 x 2073 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1660 x 795 x 2124 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181019211 |
| Flessen 330 ml | 734 st |
| Petflessen 500 ml | 734 st |
| Blikken 330 ml | 1386 st |
| Blikken 500 ml | 770 st |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 15 draadplanken wit |
| Plankmaten | 465/535 x 470 mm |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Type kap | – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 1329 / 825 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Zwenkwielen | 6 wielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 145 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 575887 |
| Energieverbruik per jaar | 2336 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.4 kWh/24h |
| EEI | 58 % |
| Input vermogen | 817 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1492 x 585 x 1518 mm |
| Merk | Tefcold |
Displaykoeler FSC1600H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.579,20 excl. btw
SKU:
15963
| Flessen 330 ml | 714 st |
|---|---|
| Petflessen 500 ml | 714 st |
| Blikken 330 ml | 1218 st |
| Blikken 500 ml | 840 st |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 465/535 x 470 mm |
| Planken aantal & type | 15 draadplanken wit |
| Type kap | L-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 1315 / 825 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Zwenkwielen | 6 wielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 145 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 469943 |
| Energieverbruik per jaar | 2409 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.6 kWh/24h |
| EEI | 61 % |
| Input vermogen | 817 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1492 x 585 x 1518 mm |
| Bruto/netto gewicht | 229 / 224 kg |
| Buitenafwerking | Wit RAL9016 |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1600 x 730 x 2073 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1660 x 840 x 2124 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181008895 |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast UFSC1600GCP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.521,60 excl. btw
SKU:
16380
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
|---|---|
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 465/535 x 470 mm |
| Planken aantal & type | 15 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.53 m² |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | -23 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 1252 / 891 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 6 wielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 260 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1029958 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 6052 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 16.58 kWh/24h |
| EEI | 40.7 % |
| Input vermogen | 1555 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1480 x 568 x 1518 mm |
| Bruto/netto gewicht | 219 / 214 kg |
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1600 x 762 x 2073 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1675 x 805 x 2124 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181002879 |
| Merk | Tefcold |
Toonbankkoeler GN1/1 CK7310G
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.509,60 excl. btw
SKU:
17724
| Bruto/netto gewicht | 162 / 152 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1795 x 700 x 880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1830 x 750 x 900 mm |
| 40 ft containerlading | 38 st |
| GTIN / EAN | 5708181363291 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 417 / 402 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1930622 |
| Energieverbruik per jaar | 1141 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.13 kWh/24h |
| EEI | 25.1 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1337 x 530 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |