Toont alle 5 resultaten
4 dichte scharnierdeuren
Barkast met volle deuren (FGB440/229) TBC4 229B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.424,00 excl. btw
SKU:
45610
| Bruto/netto gewicht | 151 / 129 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2295 x 565 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2335 x 590 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181722517 |
| Deur aantal & type | 4 dichte scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Planken aantal & type | 8 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 665 / 407 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 125 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1941528 |
| Energieverbruik per jaar | 2407 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.59 kWh/24h |
| EEI | 82 % |
| Input vermogen | 400 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1960 x 460 x 737 mm |
| Merk | Tefcold |
Barkast met volle deuren (FGB451/267) TBC4 267B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.556,00 excl. btw
SKU:
45612
| Bruto/netto gewicht | 177 / 154 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2675 x 565 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2715 x 590 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181722531 |
| Deur aantal & type | 4 dichte scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Planken aantal & type | 8 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 794 / 522 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 125 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1527605 |
| Energieverbruik per jaar | 2275 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.23 kWh/24h |
| EEI | 71.2 % |
| Input vermogen | 420 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2340 x 460 x 737 mm |
| Merk | Tefcold |
Gekoelde werktafel 4deurs GN1/1 EURO GN4
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.148,00 excl. btw
SKU:
52067
| Bruto/netto gewicht | 205 / 185 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2257 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2430 x 800 x 1000 mm |
| GTIN / EAN | 5708181736118 |
| Deur aantal & type | 4 dichte scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 530 x 333 |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 380 / 360 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 1908647 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 481 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.32 kWh/24h |
| EEI | 18 % |
| Input vermogen | 550 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1760 x 562 x 605 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SCL-2222MU+
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.044,80 excl. btw
SKU:
68924
| Bruto/netto gewicht | 170 / 151.5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 2200 x 560 x 820 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2250 x 610 x 970 mm |
| 40 ft containerlading | 40 st |
| GTIN / EAN | 5708181754952 |
| Maten onderste plank | 1800 x 460 |
| Deur aantal & type | 4 dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 180 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 370 x 428 mm |
| Planken aantal & type | 8 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 616 / 574 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Energieverbruik per jaar | 563 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.54 kWh/24h |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 41 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1820 x 470 x 735 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieswerkbank 4deurs GN1/1 EURO GN4 BT
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.744,00 excl. btw
SKU:
52073
| Bruto/netto gewicht | 205 / 185 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2257 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2430 x 800 x 1000 mm |
| GTIN / EAN | 5708181736149 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 4 dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 530 x 333 |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 380 / 360 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1908707 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2281 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.25 kWh/24h |
| EEI | 51 % |
| Input vermogen | 610 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1760 x 562 x 605 mm |
| Merk | Tefcold |