Toont alle 2 resultaten
24.9 %
Geventileerde koelwerkbank 3 deurs GN1/1 MASTER 3P
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.856,00 excl. btw
SKU:
51339
| Bruto/netto gewicht | 169 / 155 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1780 x 700 x 900 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1875 x 800 x 998 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181734107 |
| Deur aantal & type | 3 zelfsluitende scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 3 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 476 / 461 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 637 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.75 kWh/24h |
| EEI | 24.9 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 39 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1320 x 555 x 650 mm |
| Merk | Tefcold |
Koeler enkeldeurs GN2/1 XP700TN
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.260,00 excl. btw
SKU:
47131
| Bruto/netto gewicht | 142 / 130 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 740 x 815 x 2085 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 835 x 930 x 2138 mm |
| 40 ft containerlading | 39 st |
| GTIN / EAN | 5708181726652 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 601 / 450 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 335 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.82 kWh/24h |
| EEI | 24.9 % |
| Input vermogen | 220 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 39 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 590 x 660 x 1380 mm |
| Merk | Tefcold |