Toont alle 7 resultaten
34.7 %
Displaykoeling FSC891H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.713,60 excl. btw
SKU:
48872
| Bruto/netto gewicht | 166 / 153 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9016 |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 890 x 740 x 1990 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 950 x 840 x 2160 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181731243 |
| Flessen 330 ml | 528 st |
| Petflessen 500 ml | 468 st |
| Blikken 330 ml | 948 st |
| Blikken 500 ml | 480 st |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 794 x 540 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken wit |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 707 / 535 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 115 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1673425 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 960 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.63 kWh/24h |
| EEI | 34.7 % |
| Input vermogen | 410 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 810 x 561 x 1556 mm |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast UFSC370GCP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.279,20 excl. btw
SKU:
33239
| Bruto/netto gewicht | 103 / 98 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1980 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 710 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181993047 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Plankmaten | 470 x 413 mm |
| Planken aantal & type | 6 vaste vriesplanken |
| Totaal displaygebied | 0.74 m² |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 300 / 270 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 551899 |
| Energieverbruik per jaar | 3035 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.32 kWh/24h |
| EEI | 34.7 % |
| Input vermogen | 570 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1545 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast glasdeur UFFS371GCP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.245,60 excl. btw
SKU:
46986
| Bruto/netto gewicht | 103 / 98 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1980 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 710 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181726416 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Cromato |
| Plankmaten | 470 x 413 mm |
| Planken aantal & type | 6 vaste vriesplanken |
| Totaal displaygebied | 0.74 m² |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 300 / 270 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1533819 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3035 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.32 kWh/24h |
| EEI | 34.7 % |
| Input vermogen | 570 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1555 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast glasdeur UFSC371GCP
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.269,60 excl. btw
SKU:
47055
| Bruto/netto gewicht | 100 / 95 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1980 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 710 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181726478 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 6 vaste vriesplanken |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankmaten | 470 x 413 mm |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Bruto/netto volume | 300 / 270 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 570 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1545 mm |
| Plankkleur | Cromato |
| Totaal displaygebied | 0.74 m² |
| Type kap | D-vorm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1533819 |
| Energieverbruik per jaar | 3035 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.32 kWh/24h |
| EEI | 34.7 % |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast glasdeur UFSC371GCP Black
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.280,00 excl. btw
SKU:
49561
| Bruto/netto gewicht | 103 / 98 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1980 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 710 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181732578 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 6 vaste vriesplanken |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankmaten | 470 x 413 mm |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Bruto/netto volume | 300 / 270 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 570 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 470 x 440 x 1545 mm |
| Plankkleur | Cromato |
| Totaal displaygebied | 0.74 m² |
| Type kap | D-vorm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1533819 |
| Energieverbruik per jaar | 3035 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.32 kWh/24h |
| EEI | 34.7 % |
| Merk | Tefcold |
Zwarte displaykoeler FSC891H Black
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.812,80 excl. btw
SKU:
49271
| Bruto/netto gewicht | 166 / 153 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 890 x 740 x 1990 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 950 x 840 x 2160 mm |
| 40 ft containerlading | 28 st |
| GTIN / EAN | 5708181731762 |
| Flessen 330 ml | 528 st |
| Petflessen 500 ml | 468 st |
| Blikken 330 ml | 948 st |
| Blikken 500 ml | 480 st |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 794 x 540 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken zwart |
| Type kap | D-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 707 / 535 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 115 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1673425 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 960 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.63 kWh/24h |
| EEI | 34.7 % |
| Input vermogen | 410 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 810 x 561 x 1556 mm |
| Merk | Tefcold |
Zwarte flessenkoeler CEV435CP BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 794,40 excl. btw
SKU:
51528
| Bruto/netto gewicht | 85 / 78 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 640 x 1980 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 650 x 715 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181735005 |
| Flessen 330 ml | 213 st |
| Petflessen 500 ml | 174 st |
| Blikken 330 ml | 357 st |
| Blikken 500 ml | 231 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 490 x 360 mm |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken zwart |
| Type kap | L-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 358 / 345 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED binnen in deurlijst |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 70 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1863245 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 573 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.57 kWh/24h |
| EEI | 34.7 % |
| Input vermogen | 370 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 505 x 462 x 1555 mm |
| Merk | Tefcold |