Toont alle 4 resultaten
35.4 %
Diepvrieskist ST160
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 471,20 excl. btw
SKU:
16281
| Bruto/netto gewicht | 43 / 35 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 550 x 630 x 930 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 655 x 600 x 955 mm |
| 40 ft containerlading | 156 st |
| GTIN / EAN | 5708181002510 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 115 / 105 l |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 947891 |
| Energieverbruik per jaar | 420 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.15 kWh/24h |
| EEI | 35.4 % |
| Input vermogen | 80 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 435 x 435 x 755 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Indeelsysteem | Geen |
| Aantal scheiders | 0 st |
| Merk | Tefcold |
Tafel vrieskast UDB-F500V-BB1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 873,60 excl. btw
SKU:
71425
| Bruto/netto gewicht | 90 / 85 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 500 x 560 x 820 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 540 x 620 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 154 st |
| GTIN / EAN | 5708181760083 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 10 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 367×367 |
| Planken aantal & type | 2 |
| Totaal displaygebied | 0.21 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 90 / 80 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 105 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2595981 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1639.945 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.493 kWh/24h |
| EEI | 35.4 % |
| Input vermogen | 220 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 384 x 380 x 614 mm |
| Merk | Tefcold |
Tafel vrieskast UDB-F500V-BW1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 873,60 excl. btw
SKU:
71426
| Bruto/netto gewicht | 90 / 85 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 500 x 560 x 820 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 540 x 620 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 154 st |
| GTIN / EAN | 5708181760090 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 10 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 367×367 |
| Planken aantal & type | 2 |
| Totaal displaygebied | 0.21 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 90 / 80 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 105 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2595981 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1639.945 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.493 kWh/24h |
| EEI | 35.4 % |
| Input vermogen | 220 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 384 x 380 x 614 mm |
| Merk | Tefcold |
Tafel vrieskast UDB-F500V-WW1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 873,60 excl. btw
SKU:
71434
| Bruto/netto gewicht | 90 / 85 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 500 x 560 x 820 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 540 x 620 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 154 st |
| GTIN / EAN | 5708181760168 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 10 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 367×367 |
| Planken aantal & type | 2 |
| Totaal displaygebied | 0.21 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 90 / 80 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 105 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2595981 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1639.945 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.493 kWh/24h |
| EEI | 35.4 % |
| Input vermogen | 220 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 384 x 380 x 614 mm |
| Merk | Tefcold |