Toont het enige resultaat
42.9 %
Vrieskast consumptie-ijs NIC301SCEB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 652,80 excl. btw
SKU:
49759
| Bruto/netto gewicht | 70 / 62 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1030 x 650 x 918 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1100 x 765 x 990 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181733261 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Bruto/netto volume | 286 / 218 l |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Input vermogen | 141 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 890 x 510 x 571 mm |
| Klimaatklasse | 5 |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1767536 |
| Energieverbruik per jaar | 638 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.75 kWh/24h |
| EEI | 42.9 % |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 4 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |