Toont alle 7 resultaten
43.8 %
Geventileerde display voor schepijs MILLENNIUM LX12
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 12.058,40 excl. btw
SKU:
20330
| Bruto/netto gewicht | 290 / 250 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1166 x 1080 x 1356 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1250 x 1150 x 1620 mm |
| 40 ft containerlading | 18 st |
| GTIN / EAN | 7015101211007 |
| Temperatuurbereik | -20 tot -14 °C |
| Bruto/netto volume | 630 / 118 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 148 g |
| Thermometer | Ja |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 7456 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 20.43 kWh/24h |
| Input vermogen | 1400 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Totaal displaygebied | 0.71 m² |
| Klimaatklasse | 7 |
| Energieklasse | D |
| EEI | 43.8 % |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+B200S Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.560,00 excl. btw
SKU:
48787
| Bruto/netto gewicht | 407 / 355 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1937 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2020 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 13 st |
| GTIN / EAN | 5708181730567 |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 1.82 m² |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 144 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791499 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5192 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.22 kWh/24h |
| EEI | 43.8 % |
| Input vermogen | 1390 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+B200S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.760,00 excl. btw
SKU:
48788
| Bruto/netto gewicht | 407 / 355 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1937 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2020 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 13 st |
| GTIN / EAN | 5708181730536 |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 1.82 m² |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 144 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791499 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5192 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.22 kWh/24h |
| EEI | 43.8 % |
| Input vermogen | 1390 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+WB200S Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.680,00 excl. btw
SKU:
48789
| Bruto/netto gewicht | 407 / 355 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1937 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2020 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 13 st |
| GTIN / EAN | 5708181730574 |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 1.82 m² |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 144 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791499 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5192 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.22 kWh/24h |
| EEI | 43.8 % |
| Input vermogen | 1390 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+WB200S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48790
| Bruto/netto gewicht | 407 / 355 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1937 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2020 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 13 st |
| GTIN / EAN | 5708181730581 |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 1.82 m² |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 144 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791499 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5192 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.22 kWh/24h |
| EEI | 43.8 % |
| Input vermogen | 1390 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+X200S Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48892
| Bruto/netto gewicht | 407 / 355 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1937 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2020 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 13 st |
| GTIN / EAN | 5708181731441 |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 1.82 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 144 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791499 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5192 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.22 kWh/24h |
| EEI | 43.8 % |
| Input vermogen | 1390 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+X200S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48893
| Bruto/netto gewicht | 407 / 355 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1937 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2020 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 13 st |
| GTIN / EAN | 5708181731458 |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Plankkleur | Acciaio inossidabile |
| Totaal displaygebied | 1.82 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 144 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791499 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5192 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.22 kWh/24h |
| EEI | 43.8 % |
| Input vermogen | 1390 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |