Toont alle 3 resultaten
64.4 %
Staande vriezer GN2/1 GUF70
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.281,60 excl. btw
SKU:
16560
| Bruto/netto gewicht | 145 / 120 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 680 x 845 x 2000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 720 x 880 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181362034 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 565 / 528 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 107305 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2128 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.83 kWh/24h |
| EEI | 64.4 % |
| Input vermogen | 565 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 560 x 680 x 1380 mm |
| Merk | Tefcold |
Supermarktvriezer, wand MTF250
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.351,20 excl. btw
SKU:
35396
| Bruto/netto gewicht | 450 / 300 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2500 x 745 x 2430 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2625 x 790 x 1630 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181999629 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +8 °C |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 145 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1088362 |
| Input vermogen | 1072 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Deur aantal & type | 4 zelfsluitende verwarmde glazen deuren |
| Planken aantal & type | 12 instelbare draadplanken, wit |
| Plankmaten | 516×423 |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Maten onderste plank | 516 x 375 |
| Totaal displaygebied | 1.73 m² |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 1076 / 650 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Energieverbruik per jaar | 8731 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.92 kWh/24h |
| EEI | 64.4 % |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2380 x 480 x 947 mm |
| Merk | Tefcold |
Supermarktvriezer, wand MTF250B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 6.396,80 excl. btw
SKU:
41043
| Bruto/netto gewicht | 400 / 317 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2500 x 745 x 2430 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2625 x 790 x 1630 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181707699 |
| Deur aantal & type | 4 zelfsluitende verwarmde glazen deuren |
| Maten onderste plank | 516 x 375 |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 516×423 |
| Totaal displaygebied | 1.73 m² |
| Planken aantal & type | 12 instelbare draadplanken, wit |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 1076 / 650 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 145 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | E |
| EPREL No | 1088362 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 8731 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 23.92 kWh/24h |
| EEI | 64.4 % |
| Input vermogen | 1072 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2380 x 480 x 947 mm |
| Type koeling | Geventileerd |
| Merk | Tefcold |