Toont het enige resultaat
C
Backbar koeler DB126H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 445,60 excl. btw
SKU:
44725
| Bruto/netto gewicht | 52 / 46 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Stucco aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 520 x 870 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 685 x 575 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 136 st |
| GTIN / EAN | 5708181713997 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | 495×350 mm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 125 / 115 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 95 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 510 x 418 x 720 mm |
| Flessen 330 ml | 84 st |
| Petflessen 500 ml | 84 st |
| Blikken 330 ml | 161 st |
| Blikken 500 ml | 112 st |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 0.35 m² |
| Energieklasse lichtbron | C |
| Type vitrinekast | VC4 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 1431316 |
| Energieverbruik per jaar | 350 kWh/jaar |
| Merk | Tefcold |