Toont alle 6 resultaten
C
“Supermarktkoeler/-vriezer SFI145-CF VS” is toegevoegd aan je winkelwagen. Winkelwagen bekijken
bakkerijkoeler 60/40 BK850
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.754,40 excl. btw
SKU:
17666
| Bruto/netto gewicht | 161 / 143 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 740 x 990 x 2010 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 770 x 1020 x 2070 mm |
| 40 ft containerlading | 31 st |
| GTIN / EAN | 5708181363079 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Planken aantal & type | 10 geleiders voor bakkersladen |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 850 / 737 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 97398 |
| Energieverbruik per jaar | 790 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.17 kWh/24h |
| EEI | 48.6 % |
| Input vermogen | 330 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 620 x 860 x 1397 mm |
| Merk | Tefcold |
Barkast met glas deuren (FGB351/206V) TBC3G 206B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.280,00 excl. btw
SKU:
45609
| Bruto/netto gewicht | 155 / 136 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2065 x 565 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2105 x 590 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 40 st |
| GTIN / EAN | 5708181722500 |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Planken aantal & type | 6 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 587 / 392 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1673245 |
| Energieverbruik per jaar | 1567 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.29 kWh/24h |
| EEI | 21.4 % |
| Input vermogen | 270 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1730 x 460 x 737 mm |
| Merk | Tefcold |
Diepvrieseiland met glazen schuifdeksels (kopkant) NEWLINZCE
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.476,00 excl. btw
SKU:
51485
| Bruto/netto gewicht | 163 / 129 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1970 x 865 x 830 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2050 x 990 x 855 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181734794 |
| Totaal displaygebied | 1.19 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 650 / 452 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Energieverbruik per jaar | 1668 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.57 kWh/24h |
| EEI | 26 % |
| Input vermogen | 331 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1790 x 660 x 560 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 platte schuifdeksels van gehard glas |
| Aantal scheiders | 3 st |
| Merk | Tefcold |
Diepvrieseiland met glazen schuifdeksels (kopkant) NEWLINZCEB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.476,00 excl. btw
SKU:
55150
| Bruto/netto gewicht | 163 / 129 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1970 x 865 x 830 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2050 x 990 x 855 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181740924 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -16 °C |
| Bruto/netto volume | 650 / 452 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Input vermogen | 331 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1790 x 660 x 560 mm |
| Totaal displaygebied | 1.19 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Energieverbruik per jaar | 1668 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.57 kWh/24h |
| EEI | 26 % |
| Aantal scheiders | 3 st |
| Dekselnummer en -type | 2 platte schuifdeksels van gehard glas |
| Merk | Tefcold |
Supermarktkoeler/-vriezer SFI145-CF VS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.310,40 excl. btw
SKU:
41051
| Bruto/netto gewicht | 139 / 121 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1456 x 858 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1520 x 915 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181707712 |
| Totaal displaygebied | 0.96 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 715 / 422 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1416015 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1551.25 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.25 kWh/24h |
| EEI | 27.8 % |
| Input vermogen | 384 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1320 x 720 x 627 mm |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Type koeling | Statisch |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Merk | Tefcold |
Zwarte supermarktkoeler/-vriezer SFI145B-CF VS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.340,00 excl. btw
SKU:
41052
| Bruto/netto gewicht | 139 / 121 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1446 x 858 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1520 x 915 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181707729 |
| Totaal displaygebied | 0.96 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 715 / 422 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1416015 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1551.25 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.25 kWh/24h |
| EEI | 27.8 % |
| Input vermogen | 384 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1320 x 720 x 627 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Merk | Tefcold |