Toont het enige resultaat
C
“Kleine witte glasdeur frigo BC50” is toegevoegd aan je winkelwagen. Winkelwagen bekijken
Kleine witte glasdeur frigo BC50
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 210,40 excl. btw
SKU:
50055
| Bruto/netto gewicht | 1 / 18 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 506 x 465 x 506 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | mm |
| GTIN / EAN | 5708181714604 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Planken aantal & type | 1 draadplanken |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 50 l |
| Type koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Energieklasse | C |
| Energieverbruik per jaar | 110 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.3 kWh/24h |
| Input vermogen | 50 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 395 x 350 x 380 mm |
| Merk | Tefcold |