Toont alle 6 resultaten
C
Barkast met glas deuren (FGB340/177V) TBC3G 177B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.136,00 excl. btw
SKU:
45607
| Bruto/netto gewicht | 140 / 121 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1775 x 565 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1815 x 590 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 40 st |
| GTIN / EAN | 5708181722487 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 489 / 305 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Input vermogen | 270 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1440 x 460 x 737 mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1655745 |
| Energieverbruik per jaar | 1561 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.28 kWh/24h |
| EEI | 24.1 % |
| Merk | Tefcold |
Barkast met glas deuren (FGB351/206V) TBC3G 206B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.280,00 excl. btw
SKU:
45609
| Bruto/netto gewicht | 155 / 136 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2065 x 565 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2105 x 590 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 40 st |
| GTIN / EAN | 5708181722500 |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Planken aantal & type | 6 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 587 / 392 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1673245 |
| Energieverbruik per jaar | 1567 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.29 kWh/24h |
| EEI | 21.4 % |
| Input vermogen | 270 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1730 x 460 x 737 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SCL-2222MU+
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.044,80 excl. btw
SKU:
68924
| Bruto/netto gewicht | 170 / 151.5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 2200 x 560 x 820 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2250 x 610 x 970 mm |
| 40 ft containerlading | 40 st |
| GTIN / EAN | 5708181754952 |
| Maten onderste plank | 1800 x 460 |
| Deur aantal & type | 4 dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 180 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 370 x 428 mm |
| Planken aantal & type | 8 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 616 / 574 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Energieverbruik per jaar | 563 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.54 kWh/24h |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 41 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1820 x 470 x 735 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs IDA400-W1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.228,80 excl. btw
SKU:
69808
| Bruto/netto gewicht | 65 / 61 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9010 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9010 |
| Externe maat (BxDxH) | 1344 x 694 x 867 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 139 x 920 x 760 mm |
| 40 ft containerlading | 40 st |
| GTIN / EAN | 5708181757885 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 426 / 345 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2593112 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 668.32 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.831 kWh/24h |
| EEI | 33.8 % |
| Input vermogen | 112 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1186 x 536 x 688 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 plat schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 0 Draadmand |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs IDA400-W1+
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.614,40 excl. btw
SKU:
71177
| Bruto/netto gewicht | 97 / 90 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit RAL9010 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9010 |
| Externe maat (BxDxH) | 1344 x 694 x 1330 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 139 x 920 x 760 mm |
| 40 ft containerlading | 40 st |
| GTIN / EAN | 5708181759469 |
| Totaal displaygebied | 1.38 m² |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | 426 / 345 l |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2593112 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 668.32 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.831 kWh/24h |
| EEI | 33.8 % |
| Input vermogen | 112 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1186 x 536 x 688 mm |
| Merk | Tefcold |
Zwarte impulskoeler/-vriezer EIB-D1010-B1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.911,20 excl. btw
SKU:
69331
| Bruto/netto gewicht | 229 / 204 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Externe maat (BxDxH) | 1012 x 1010 x 975 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1070 x 1070 x 1155 mm |
| 40 ft containerlading | 40 st |
| GTIN / EAN | 5708181756079 |
| Isolatiedichtheid | 40 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | -18 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 320 / 213 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 149 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 1231 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 860 x 790 x 300 mm |
| Totaal displaygebied | 1.59 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2463958 |
| Energieverbruik per jaar | 2857.95 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.83 kWh/24h |
| EEI | 34.9 % |
| Dekselnummer en -type | 2 plat schuifdeksel van glas |
| Merk | Tefcold |