Toont alle 2 resultaten
C
Open wandkoeler MCWB130H (ECRON)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.996,00 excl. btw
SKU:
46249
| Bruto/netto gewicht | 310 / 240 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1312 x 630 x 1920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181725723 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 1.49 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 680 / 580 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 144 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1443986 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3157 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.65 kWh/24h |
| EEI | 30.1 % |
| Input vermogen | 570 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |
Wandkoeler zwart met glasdeuren MCB130H (ECRON BK)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.551,20 excl. btw
SKU:
45591
| Bruto/netto gewicht | 310 / 240 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1312 x 630 x 1920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181722326 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.49 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 680 / 580 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 144 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1443986 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3157 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.65 kWh/24h |
| EEI | 30.1 % |
| Input vermogen | 570 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1250 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |