Toont alle 2 resultaten
C
Supermarktkoeler/-vriezer SFI210-CF VS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.584,80 excl. btw
SKU:
41060
| Bruto/netto gewicht | 180 / 164 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2106 x 858 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2170 x 915 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181707750 |
| Totaal displaygebied | 1.44 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 908 / 584 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 125 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1416008 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1799.45 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.93 kWh/24h |
| EEI | 23.8 % |
| Input vermogen | 890 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1970 x 720 x 627 mm |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 4 st |
| Type koeling | Statisch |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Merk | Tefcold |
Zwarte supermarktkoeler/-vriezer SFI210B-CF VS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.651,20 excl. btw
SKU:
41061
| Bruto/netto gewicht | 180 / 164 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2106 x 858 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2170 x 915 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181707767 |
| Totaal displaygebied | 1.44 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 908 / 584 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 125 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1416008 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1799.45 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.93 kWh/24h |
| EEI | 23.8 % |
| Input vermogen | 890 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1970 x 720 x 627 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 4 st |
| Merk | Tefcold |