Toont alle 5 resultaten
C
Displayvrieskast UF400SG
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.174,40 excl. btw
SKU:
33857
| Bruto/netto gewicht | 85 / 80 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 585 x 1855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 650 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181994310 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 490 x 420 mm |
| Planken aantal & type | 7 vaste vriesplanken |
| Totaal displaygebied | 0.72 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 400 / 340 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 494146 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1930 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.29 kWh/24h |
| EEI | 22.5 % |
| Input vermogen | 380 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 484 x 470 x 1620 mm |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast UF400VSG
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.316,80 excl. btw
SKU:
33868
| Bruto/netto gewicht | 85 / 80 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 600 x 595 x 1855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 690 x 650 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 54 st |
| GTIN / EAN | 5708181994419 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 490 x 420 mm |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Totaal displaygebied | 0.61 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 400 / 340 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 544226 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2664 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 7.3 kWh/24h |
| EEI | 34.3 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 484 x 470 x 1620 mm |
| Merk | Tefcold |
Opslagkoeler UR550S
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.013,60 excl. btw
SKU:
34069
| Bruto/netto gewicht | 97 / 90 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 715 x 1720 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 850 x 770 x 1890 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181994808 |
| Maten onderste plank | 650 x 305 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 461 / 420 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 95 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1843416 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 624 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.71 kWh/24h |
| EEI | 48.7 % |
| Input vermogen | 130 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 667 x 570 x 1485 mm |
| Merk | Tefcold |
Opslagvriezer GN2/1 UF700VS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.443,20 excl. btw
SKU:
34073
| Bruto/netto gewicht | 122 / 113 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Wit ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 730 x 1970 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 840 x 760 x 2120 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181994846 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | -24 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 641 / 440 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1879604 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1697 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.65 kWh/24h |
| EEI | 46.6 % |
| Input vermogen | 540 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 653 x 581 x 1660 mm |
| Merk | Tefcold |
Storage Freezer GN2/1 UF600SS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.245,60 excl. btw
SKU:
53540
| Bruto/netto gewicht | 101 / 94 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 745 x 1895 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 840 x 760 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181737788 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Bruto/netto volume | 620 / 518 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 270 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 657 x 580 x 1660 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1958913 |
| Energieverbruik per jaar | 1478 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.05 kWh/24h |
| EEI | 42.3 % |
| Merk | Tefcold |