Toont alle 4 resultaten
C
Koelvitrine – countertop UPD60-GREY
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 401,60 excl. btw
SKU:
16062
| Bruto/netto gewicht | 42 / 38 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijze finish, ABS |
| Binnenafwerking | Grijze finish, ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 428 x 386 x 855 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 500 x 450 x 895 mm |
| 40 ft containerlading | 230 st |
| GTIN / EAN | 5708181302764 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Plankkleur | Grigio |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken grijs |
| Totaal displaygebied | 0.57 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 60 / 58 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 38 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 544792 |
| Energieverbruik per jaar | 1311 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.59 kWh/24h |
| EEI | 27.8 % |
| Input vermogen | 164 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 400 x 358 x 460 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine – countertop UPD80-GREY
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 470,40 excl. btw
SKU:
16065
| Bruto/netto gewicht | 46 / 41 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijze finish, ABS |
| Binnenafwerking | Grijze finish, ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 428 x 386 x 1000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 500 x 450 x 1045 mm |
| 40 ft containerlading | 230 st |
| GTIN / EAN | 5708181302771 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Plankkleur | Grigio |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken grijs |
| Totaal displaygebied | 0.76 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 80 / 78 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 40 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 543892 |
| Energieverbruik per jaar | 1369 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.75 kWh/24h |
| EEI | 25.9 % |
| Input vermogen | 184 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 400 x 358 x 610 mm |
| Merk | Tefcold |
Staande vriezer GN2/1 RF1420C
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.744,80 excl. btw
SKU:
66285
| Bruto/netto gewicht | 234 / 224 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1420 x 875 x 2090 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1445 x 905 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181746766 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 zelfsluitende dichte scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 draadplanken grijs |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankmaten | 530×650 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Bruto/netto volume | 1300 / 954 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Input vermogen | 600 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 49 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1240 x 700 x 1501 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 5 |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2214736 |
| Energieverbruik per jaar | 3009 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.24 kWh/24h |
| EEI | 48.7 % |
| Merk | Tefcold |
Storage Freezer GN2/1 UF600SS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.245,60 excl. btw
SKU:
53540
| Bruto/netto gewicht | 101 / 94 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 745 x 1895 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 840 x 760 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181737788 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Bruto/netto volume | 620 / 518 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 270 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 657 x 580 x 1660 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1958913 |
| Energieverbruik per jaar | 1478 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.05 kWh/24h |
| EEI | 42.3 % |
| Merk | Tefcold |