Toont alle 3 resultaten
C
Flessenkoeler FS176H
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 761,60 excl. btw
SKU:
48897
| Bruto/netto gewicht | 70 / 64 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 435 x 500 x 1833 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 500 x 560 x 1990 mm |
| 40 ft containerlading | 96 st |
| GTIN / EAN | 5708181731496 |
| Flessen 330 ml | 100 st |
| Petflessen 500 ml | 100 st |
| Blikken 330 ml | 200 st |
| Blikken 500 ml | 120 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 342 x 266 |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken wit |
| Type kap | – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 182 / 114 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 50 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1674548 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 347 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.95 kWh/24h |
| EEI | 28.1 % |
| Input vermogen | 200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 355 x 363 x 1410 mm |
| Merk | Tefcold |
Flessenkoeler FS176H Black
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 792,80 excl. btw
SKU:
48899
| Bruto/netto gewicht | 70 / 64 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 435 x 500 x 1833 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 500 x 560 x 1990 mm |
| 40 ft containerlading | 96 st |
| GTIN / EAN | 5708181731519 |
| Flessen 330 ml | 100 st |
| Petflessen 500 ml | 100 st |
| Blikken 330 ml | 200 st |
| Blikken 500 ml | 100 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 342 x 266 |
| Planken aantal & type | 5 draadplanken zwart |
| Type kap | – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 182 / 114 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 50 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1674548 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 347 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.95 kWh/24h |
| EEI | 28.1 % |
| Input vermogen | 200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 355 x 363 x 1410 mm |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SCL-2MU+
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.844,00 excl. btw
SKU:
68919
| Bruto/netto gewicht | 80.5 / 72.5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 770 x 560 x 820 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 825 x 610 x 970 mm |
| 40 ft containerlading | 112 st |
| GTIN / EAN | 5708181754907 |
| Flessen 330 ml | 107 st |
| Petflessen 500 ml | 110 st |
| Blikken 330 ml | 180 st |
| Blikken 500 ml | 145 st |
| Maten onderste plank | 395 x 460 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 180 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 370 x 428 mm |
| Planken aantal & type | 2 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 138 / 124 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2537487 |
| Energieverbruik per jaar | 270 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.74 kWh/24h |
| Input vermogen | 200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 41 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 395 x 470 x 735 mm |
| Merk | Tefcold |