Toont alle 5 resultaten
C
Barkast met glas deuren (FGB240/125V) TBC2G 125B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.756,00 excl. btw
SKU:
45603
| Bruto/netto gewicht | 98 / 86 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1255 x 565 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1295 x 590 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 58 st |
| GTIN / EAN | 5708181722449 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 312 / 204 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1665355 |
| Energieverbruik per jaar | 1369 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.75 kWh/24h |
| EEI | 24.6 % |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 920 x 460 x 737 mm |
| Merk | Tefcold |
Barkast met glas deuren (FGB251/145V) TBC2G 145B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.824,00 excl. btw
SKU:
45605
| Bruto/netto gewicht | 109 / 96 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1455 x 565 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1495 x 590 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 56 st |
| GTIN / EAN | 5708181722463 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 380 / 261 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1120 x 460 x 737 mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1527968 |
| Energieverbruik per jaar | 1368 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.75 kWh/24h |
| EEI | 22.4 % |
| Merk | Tefcold |
Diepvrieskist FR405 SL
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 564,00 excl. btw
SKU:
16173
| Bruto/netto gewicht | 67 / 62 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1284 x 700 x 945 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1370 x 710 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 50 st |
| GTIN / EAN | 5708181017125 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 385 / 377 l |
| Binnenverlichting | Ja |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Koelmiddel | R600a |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1120814 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 703.72 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.93 kWh/24h |
| EEI | 34.9 % |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1160 x 480 x 725 mm |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Diepvrieskist FR405S SL
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 599,20 excl. btw
SKU:
16174
| Bruto/netto gewicht | 67 / 62 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit met roestvrij deksel |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1284 x 700 x 945 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1370 x 710 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 50 st |
| GTIN / EAN | 5708181017323 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 385 / 377 l |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1120814 |
| Energieverbruik per jaar | 703.72 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.93 kWh/24h |
| EEI | 34.9 % |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1160 x 480 x 725 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel, rvs |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Hoogwaardige barkoeler SCL-22GMU+
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.499,20 excl. btw
SKU:
68921
| Bruto/netto gewicht | 114 / 102.5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7021 |
| Binnenafwerking | Zilver |
| Externe maat (BxDxH) | 1245 x 560 x 820 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1300 x 610 x 970 mm |
| 40 ft containerlading | 70 st |
| GTIN / EAN | 5708181754921 |
| Flessen 330 ml | 239 st |
| Petflessen 500 ml | 266 st |
| Blikken 330 ml | 416 st |
| Blikken 500 ml | 335 st |
| Maten onderste plank | 870 x 460 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 180 kg/m² |
| Plankkleur | Zilver |
| Plankmaten | 370 x 428 mm |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 299 / 275 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| Energieverbruik per jaar | 560 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.53 kWh/24h |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 41 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 870 x 470 x 735 mm |
| Merk | Tefcold |