Toont alle 3 resultaten
C
Barkast met glas deuren (FGB340/177V) TBC3G 177B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.136,00 excl. btw
SKU:
45607
| Bruto/netto gewicht | 140 / 121 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1775 x 565 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1815 x 590 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 40 st |
| GTIN / EAN | 5708181722487 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 6 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 489 / 305 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Input vermogen | 270 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1440 x 460 x 737 mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1655745 |
| Energieverbruik per jaar | 1561 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.28 kWh/24h |
| EEI | 24.1 % |
| Merk | Tefcold |
Barkast met glas deuren (FGB351/206V) TBC3G 206B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.280,00 excl. btw
SKU:
45609
| Bruto/netto gewicht | 155 / 136 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2065 x 565 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2105 x 590 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 40 st |
| GTIN / EAN | 5708181722500 |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Planken aantal & type | 6 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 587 / 392 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1673245 |
| Energieverbruik per jaar | 1567 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.29 kWh/24h |
| EEI | 21.4 % |
| Input vermogen | 270 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1730 x 460 x 737 mm |
| Merk | Tefcold |
Storage Freezer GN2/1 UF600SS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.245,60 excl. btw
SKU:
53540
| Bruto/netto gewicht | 101 / 94 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 777 x 745 x 1895 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 840 x 760 x 2100 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181737788 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankmaten | GN2/1 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Bruto/netto volume | 620 / 518 l |
| Voetjes / poten | 2 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 120 g |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Input vermogen | 270 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 657 x 580 x 1660 mm |
| Plankkleur | Grigio |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 2 rollers |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1958913 |
| Energieverbruik per jaar | 1478 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.05 kWh/24h |
| EEI | 42.3 % |
| Merk | Tefcold |