Toont alle 2 resultaten
C
Vriezer voor schepijs MIRABELLA 6
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.047,20 excl. btw
SKU:
20326
| Bruto/netto gewicht | 137 / 117 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7016 |
| Binnenafwerking | Grijs / Roestvrijstaal |
| Externe maat (BxDxH) | 1187 x 677 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1270 x 740 x 1290 mm |
| 40 ft containerlading | 27 st |
| GTIN / EAN | 5708181617554 |
| Totaal displaygebied | 0.36 m² |
| Temperatuurbereik | -20 tot -5 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 276 / 184 l |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 2007469 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3924 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.75 kWh/24h |
| Input vermogen | 500 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs UDRS7
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.701,60 excl. btw
SKU:
16295
| Bruto/netto gewicht | 119 / 98 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1341 x 723 x 1253 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1420 x 760 x 1310 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181221676 |
| Totaal displaygebied | 0.42 m² |
| Temperatuurbereik | -20 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 317 / 264 l |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 130 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1029234 |
| Energieverbruik per jaar | 3223 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.83 kWh/24h |
| EEI | 23.4 % |
| Input vermogen | 500 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1217 x 450 x 240 mm |
| Merk | Tefcold |