Toont alle 2 resultaten
C
Open wandkoeler MCWB150H (ECRON)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.316,00 excl. btw
SKU:
46250
| Bruto/netto gewicht | 345 / 270 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1512 x 630 x 1920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1600 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 21 st |
| GTIN / EAN | 5708181725730 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 1.73 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 790 / 670 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 147 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1443990 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3201 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.77 kWh/24h |
| EEI | 27.9 % |
| Input vermogen | 606 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1450 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |
Wandkoeler zwart met glasdeuren MCB150H (ECRON BK)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.316,00 excl. btw
SKU:
45592
| Bruto/netto gewicht | 345 / 270 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 1512 x 630 x 1920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1600 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 21 st |
| GTIN / EAN | 5708181722333 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Plankkleur | Nero |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.73 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 790 / 670 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 147 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1443990 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3201 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.77 kWh/24h |
| EEI | 27.9 % |
| Input vermogen | 606 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 57 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1450 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |