Toont alle 5 resultaten
C
Barkast met glas deuren (FGB440/229V) TBC4G 229B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.796,00 excl. btw
SKU:
45611
| Bruto/netto gewicht | 175 / 153 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2295 x 565 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2335 x 590 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 30 st |
| GTIN / EAN | 5708181722524 |
| Deur aantal & type | 4 glazen scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Planken aantal & type | 8 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 665 / 407 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 125 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1953931 |
| Energieverbruik per jaar | 2238 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.13 kWh/24h |
| EEI | 33.2 % |
| Input vermogen | 320 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1960 x 460 x 737 mm |
| Merk | Tefcold |
Barkast met glas deuren (FGB451/267V) TBC4G 267B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.928,00 excl. btw
SKU:
45613
| Bruto/netto gewicht | 196 / 168 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2675 x 565 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2715 x 590 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 24 st |
| GTIN / EAN | 5708181722548 |
| Deur aantal & type | 4 glazen scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Planken aantal & type | 8 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 794 / 522 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 125 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1663567 |
| Energieverbruik per jaar | 2247 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.16 kWh/24h |
| EEI | 26.3 % |
| Input vermogen | 320 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2340 x 460 x 737 mm |
| Merk | Tefcold |
Supermarktkoeler/-vriezer SFI210-CF VS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.584,80 excl. btw
SKU:
41060
| Bruto/netto gewicht | 180 / 164 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2106 x 858 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2170 x 915 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181707750 |
| Totaal displaygebied | 1.44 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 908 / 584 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 125 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1416008 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1799.45 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.93 kWh/24h |
| EEI | 23.8 % |
| Input vermogen | 890 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1970 x 720 x 627 mm |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 4 st |
| Type koeling | Statisch |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs MIRABELLA 9
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.529,60 excl. btw
SKU:
20328
| Bruto/netto gewicht | 157 / 136 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7016 |
| Binnenafwerking | Grijs / Roestvrijstaal |
| Externe maat (BxDxH) | 1652 x 677 x 1190 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1735 x 740 x 1290 mm |
| 40 ft containerlading | 20 st |
| GTIN / EAN | 5708181617578 |
| Totaal displaygebied | 0.53 m² |
| Temperatuurbereik | -20 tot -5 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 439 / 306 l |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 125 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1219294 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5205 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.26 kWh/24h |
| Input vermogen | 700 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |
Zwarte supermarktkoeler/-vriezer SFI210B-CF VS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.651,20 excl. btw
SKU:
41061
| Bruto/netto gewicht | 180 / 164 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2106 x 858 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2170 x 915 x 980 mm |
| 40 ft containerlading | 26 st |
| GTIN / EAN | 5708181707767 |
| Totaal displaygebied | 1.44 m² |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 / -1 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 908 / 584 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED horizontaal |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 125 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1416008 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1799.45 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.93 kWh/24h |
| EEI | 23.8 % |
| Input vermogen | 890 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1970 x 720 x 627 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 4 st |
| Merk | Tefcold |