Toont het enige resultaat
C
Toonbankkoeler GN1/1 CK7410G
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.725,60 excl. btw
SKU:
17726
| Bruto/netto gewicht | 184 / 174 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 2230 x 700 x 880 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2260 x 750 x 900 mm |
| 40 ft containerlading | 38 st |
| GTIN / EAN | 5708181363376 |
| Deur aantal & type | 4 zelfsluitende glazen scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 4 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 553 / 533 l |
| Voetjes / poten | 6 instelbare poten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 250 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1930626 |
| Energieverbruik per jaar | 1448 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.97 kWh/24h |
| EEI | 28.5 % |
| Input vermogen | 300 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1772 x 530 x 589 mm |
| Merk | Tefcold |