Toont alle 10 resultaten
D
“Vrieskast consumptie-ijs FOCUS 171” is toegevoegd aan je winkelwagen. Winkelwagen bekijken
Diepvrieskist met glijdeksels Elcold Focus 73 GREY
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 724,80 excl. btw
SKU:
33526
| Bruto/netto gewicht | 47 / 44 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit / Grijs |
| Binnenafwerking | Gehamerd aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 726 x 656 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 765 x 760 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 90 st |
| GTIN / EAN | 5708181993276 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 161 / 113 l |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Thermometer | Fabrieksoptie |
| Energieklasse | D |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 665 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.82 kWh/24h |
| EEI | 55 % |
| Input vermogen | 141 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 40 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 570 x 500 x 670 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Drankenkoeling smal – Glasdeur ARV165
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 556,00 excl. btw
SKU:
54747
| Bruto/netto gewicht | 52 / 50 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 390 x 400 x 1820 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 450 x 530 x 1915 mm |
| GTIN / EAN | 5708181740108 |
| Flessen 330 ml | 175 st |
| Petflessen 500 ml | 88 st |
| Blikken 330 ml | 160 st |
| Blikken 500 ml | 112 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 6 instelbaar |
| Plankmaten | 285×295 |
| Plankkleur | Bianco |
| Type kap | L-vorm |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 155 / 145 l |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 47 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2049380 |
| Energieverbruik per jaar | 573 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.57 kWh/24h |
| EEI | 49.3 % |
| Input vermogen | 215 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 51 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 304 x 355 x 1464 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs FOCUS 106
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 911,20 excl. btw
SKU:
71147
| Bruto/netto gewicht | 58 / 54 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit / Grijs |
| Binnenafwerking | Gehamerd aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1050 x 650 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1100 x 760 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181759230 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 270 / 193 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 75 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1564057 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 618 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.69 kWh/24h |
| EEI | 43.3 % |
| Input vermogen | 199 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 900 x 500 x 699 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 4 Draadmanden, wit |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs FOCUS 131
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 989,60 excl. btw
SKU:
71149
| Bruto/netto gewicht | 66 / 62 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit / Grijs |
| Binnenafwerking | Gehamerd aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1300 x 650 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1350 x 760 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 50 st |
| GTIN / EAN | 5708181759254 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 352 / 254 l |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1563398 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 716 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.96 kWh/24h |
| EEI | 43.5 % |
| Input vermogen | 142 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 1150 x 500 x 699 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 5 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs FOCUS 151
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.093,60 excl. btw
SKU:
71151
| Bruto/netto gewicht | 73 / 68 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit / Grijs |
| Binnenafwerking | Gehamerd aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1500 x 650 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1550 x 760 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 44 st |
| GTIN / EAN | 5708181759278 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 418 / 302 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 96 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1561223 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 796 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.18 kWh/24h |
| EEI | 43.7 % |
| Input vermogen | 198 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 1350 x 500 x 699 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 6 Draadmanden, wit |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs FOCUS 171
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.157,60 excl. btw
SKU:
71153
| Bruto/netto gewicht | 79 / 73 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit / Grijs |
| Binnenafwerking | Gehamerd aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 1700 x 650 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1760 x 760 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 40 st |
| GTIN / EAN | 5708181759292 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 484 / 351 l |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 94 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1654946 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1024 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.81 kWh/24h |
| EEI | 48.5 % |
| Input vermogen | 235 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 1550 x 500 x 699 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 7 Draadmanden, wit |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs FOCUS 73
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 817,60 excl. btw
SKU:
71081
| Bruto/netto gewicht | 47 / 44 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit / Grijs |
| Binnenafwerking | Gehamerd aluminium |
| Externe maat (BxDxH) | 720 x 650 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 770 x 760 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 90 st |
| GTIN / EAN | 5708181759216 |
| Temperatuurbereik | -23 tot -16 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 161 / 113 l |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 67 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1564047 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 431 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.18 kWh/24h |
| EEI | 37.9 % |
| Input vermogen | 84 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 570 x 500 x 699 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Mand aantal & type | 3 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs SUPER CAPRI 12
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 14.898,40 excl. btw
SKU:
66883
| Bruto/netto gewicht | 308 / 240 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijs RAL7022 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1187 x 1110 x 1175 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 1400 x 1600 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181751883 |
| Temperatuurbereik | -20 tot -14 °C |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Input vermogen | 1050 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | x 725 mm |
| Totaal displaygebied | 0.71 m² |
| Klimaatklasse | 7 |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| Energieverbruik per jaar | 7976 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 21.85 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs SUPER CAPRI 18
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 16.990,40 excl. btw
SKU:
66884
| Bruto/netto gewicht | 454 / 350 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijs RAL7022 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1682 x 1110 x 1175 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1900 x 1400 x 1600 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181751890 |
| Totaal displaygebied | 1.07 m² |
| Temperatuurbereik | -20 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 10353 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 28.36 kWh/24h |
| Input vermogen | 1720 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | x 725 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs SUPER CAPRI 24
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 19.995,20 excl. btw
SKU:
66885
| Bruto/netto gewicht | 600 / 460 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijs RAL7022 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2177 x 1110 x 1175 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2400 x 1400 x 1600 mm |
| 40 ft containerlading | 5 st |
| GTIN / EAN | 5708181751906 |
| Totaal displaygebied | 1.43 m² |
| Temperatuurbereik | -20 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 7 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Energieverbruik per jaar | 12384 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 33.93 kWh/24h |
| Input vermogen | 1750 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | x 725 mm |
| Merk | Tefcold |