Toont alle 10 resultaten
D
Lage wandkoeler MCWB90 Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.036,00 excl. btw
SKU:
49506
| Bruto/netto gewicht | 142 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 866 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 925 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181732172 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Bianco |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 0.71 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 140 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791201 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2533 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.94 kWh/24h |
| EEI | 40.5 % |
| Input vermogen | 570 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 440 x 830 mm |
| Nachtgordijn | Ja |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler MCWB90 Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.120,00 excl. btw
SKU:
49507
| Bruto/netto gewicht | 142 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 866 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 925 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181732189 |
| Deur aantal & type | |
| Plankkleur | Bianco |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 0.71 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 140 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791201 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2533 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 6.94 kWh/24h |
| EEI | 40.5 % |
| Input vermogen | 570 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 440 x 830 mm |
| Nachtgordijn | Ja |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+WB150S Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48785
| Bruto/netto gewicht | 337 / 285 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1512 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1595 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181730543 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 1.41 m² |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1842640 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3609 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.89 kWh/24h |
| EEI | 35.6 % |
| Input vermogen | 795 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1450 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+WB150S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48786
| Bruto/netto gewicht | 337 / 285 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1512 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1595 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181730550 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 1.41 m² |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1842640 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3609 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.89 kWh/24h |
| EEI | 35.6 % |
| Input vermogen | 795 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1450 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+WB200S Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.680,00 excl. btw
SKU:
48789
| Bruto/netto gewicht | 407 / 355 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1937 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2020 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 13 st |
| GTIN / EAN | 5708181730574 |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 1.82 m² |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 144 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791499 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5192 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.22 kWh/24h |
| EEI | 43.8 % |
| Input vermogen | 1390 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MC+WB200S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48790
| Bruto/netto gewicht | 407 / 355 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1937 x 852 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2020 x 910 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 13 st |
| GTIN / EAN | 5708181730581 |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 1.82 m² |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +7 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 144 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791499 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5192 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.22 kWh/24h |
| EEI | 43.8 % |
| Input vermogen | 1390 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 620 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MCWB150S Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.440,00 excl. btw
SKU:
49542
| Bruto/netto gewicht | 248 / 205 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1510 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1570 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 21 st |
| GTIN / EAN | 5708181732479 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.2 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791241 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3609 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.89 kWh/24h |
| EEI | 39 % |
| Input vermogen | 795 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1450 x 440 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MCWB150S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.636,00 excl. btw
SKU:
49543
| Bruto/netto gewicht | 248 / 205 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1510 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1570 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 21 st |
| GTIN / EAN | 5708181732486 |
| Deur aantal & type | 2 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.2 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791241 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3609 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.89 kWh/24h |
| EEI | 39 % |
| Input vermogen | 795 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1450 x 440 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MCWB200S Low
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.516,00 excl. btw
SKU:
49548
| Bruto/netto gewicht | 303 / 250 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1935 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1995 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181732530 |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.55 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 144 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791246 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5192 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.22 kWh/24h |
| EEI | 48.5 % |
| Input vermogen | 1390 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 440 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |
Lage wandkoeler met schuifdeuren MCWB200S Low LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.756,00 excl. btw
SKU:
49549
| Bruto/netto gewicht | 303 / 250 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1935 x 665 x 1500 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1995 x 725 x 1650 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181732547 |
| Deur aantal & type | 3 glazen schuifdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Planken aantal & type | 3 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 1.55 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 144 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1791246 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 5192 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 14.22 kWh/24h |
| EEI | 48.5 % |
| Input vermogen | 1390 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 53 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 440 x 830 mm |
| Merk | Tefcold |