Toont alle 7 resultaten
D
Diepvrieskist CF700 SL
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 948,80 excl. btw
SKU:
16162
| Bruto/netto gewicht | 119 / 114 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2060 x 716 x 903 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2150 x 750 x 990 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181003852 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 660 / 600 l |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1124225 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1199 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.28 kWh/24h |
| EEI | 41.4 % |
| Input vermogen | 277 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1935 x 510 x 685 mm |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel |
| Mand aantal & type | 3 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Diepvrieskist CF700S SL
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 977,60 excl. btw
SKU:
16163
| Bruto/netto gewicht | 119 / 114 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2060 x 716 x 903 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2150 x 750 x 990 mm |
| 40 ft containerlading | 32 st |
| GTIN / EAN | 5708181018139 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 660 / 600 l |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1124225 |
| Energieverbruik per jaar | 1199 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.28 kWh/24h |
| EEI | 41.4 % |
| Input vermogen | 277 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1935 x 510 x 685 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel, rvs |
| Mand aantal & type | 3 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Diepvrieskist ST160
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 471,20 excl. btw
SKU:
16281
| Bruto/netto gewicht | 43 / 35 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 550 x 630 x 930 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 655 x 600 x 955 mm |
| 40 ft containerlading | 156 st |
| GTIN / EAN | 5708181002510 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 115 / 105 l |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 947891 |
| Energieverbruik per jaar | 420 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.15 kWh/24h |
| EEI | 35.4 % |
| Input vermogen | 80 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 435 x 435 x 755 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Indeelsysteem | Geen |
| Aantal scheiders | 0 st |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs IC101SCEB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
48834
| Bruto/netto gewicht | 40 / 37 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 570 x 570 x 885 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 680 x 700 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 108 st |
| GTIN / EAN | 5708181730918 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 100 / 85 l |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Binnenverlichting | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 60 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1673166 |
| Energieverbruik per jaar | 470 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.29 kWh/24h |
| EEI | 45 % |
| Input vermogen | 80 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 450 x 450 x 490 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 1 Draadmand, wit |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs IC201SCEB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 540,80 excl. btw
SKU:
48837
| Bruto/netto gewicht | 58 / 53 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 720 x 615 x 949 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 800 x 750 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 92 st |
| GTIN / EAN | 5708181730949 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 176 / 157 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1673192 |
| Energieverbruik per jaar | 552 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.51 kWh/24h |
| EEI | 44 % |
| Input vermogen | 98 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 600 x 495 x 710 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 2 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs IC301SCEB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 664,80 excl. btw
SKU:
48839
| Bruto/netto gewicht | 65 / 57 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1010 x 615 x 949 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1100 x 750 x 1010 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181730963 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 264 / 230 l |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1718960 |
| Energieverbruik per jaar | 758 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.08 kWh/24h |
| EEI | 48.9 % |
| Input vermogen | 141 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 890 x 495 x 710 mm |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van gehard glas |
| Mand aantal & type | 4 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Vrieskast consumptie-ijs NIC101SCEB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 572,00 excl. btw
SKU:
48847
| Bruto/netto gewicht | 50 / 47 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 665 x 665 x 918 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 700 x 700 x 970 mm |
| 40 ft containerlading | 102 st |
| GTIN / EAN | 5708181731045 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 130 / 115 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 50 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1673349 |
| Energieverbruik per jaar | 473 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.3 kWh/24h |
| EEI | 40.3 % |
| Input vermogen | 105 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 41 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 510 x 510 x 571 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 plat schuifdeksel van glas |
| Mand aantal & type | – |
| Indeelsysteem | Ja |
| Merk | Tefcold |