Toont alle 3 resultaten
D
Blikbevriezer CF78
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 375,20 excl. btw
SKU:
49482
| Bruto/netto gewicht | 33 / 29 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Gepoedercoat staal |
| Externe maat (BxDxH) | 567 x 567 x 830 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 580 x 580 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 240 st |
| GTIN / EAN | 5708181732011 |
| Temperatuurbereik | -22 tot -12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 80 / 72 l |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen, 1 vergrendelbaar |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 40 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1713078 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 460 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.26 kWh/24h |
| EEI | 48.7 % |
| Input vermogen | 124 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 454 x 454 x 440 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 transparant acryl klapdeksel |
| Mand aantal & type | 1 |
| Indeelsysteem | Ja |
| Merk | Tefcold |
Minibar TM35C
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 253,60 excl. btw
SKU:
46356
| Bruto/netto gewicht | 20.5 / 19.5 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 402 x 440 x 510 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 450 x 475 x 550 mm |
| 40 ft containerlading | 375 st |
| GTIN / EAN | 5708181726133 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 1 plastic plank |
| Temperatuurbereik | +5 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 27 / 24 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 24 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1490775 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 55 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.15 kWh/24h |
| EEI | 72 % |
| Input vermogen | 65 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 38 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 310 x 207 x 397 mm |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Merk | Tefcold |
Minibar TM45C
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 276,00 excl. btw
SKU:
46359
| Bruto/netto gewicht | 21 / 20 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 402 x 500 x 565 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 450 x 535 x 620 mm |
| 40 ft containerlading | 330 st |
| GTIN / EAN | 5708181726157 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 2 kunststof planken |
| Temperatuurbereik | +5 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 38 / 34 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 26 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1490786 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 57 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.16 kWh/24h |
| EEI | 74 % |
| Input vermogen | 65 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 38 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 310 x 300 x 455 mm |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Merk | Tefcold |