Toont het enige resultaat
D
Zwarte impulskoeler PDC126 VS SL LED
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.504,80 excl. btw
SKU:
47731
| Bruto/netto gewicht | 176 / 133 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart / glas |
| Binnenafwerking | Roestvrijstaal / glas |
| Externe maat (BxDxH) | 1405 x 1210 x 1005 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1335 x 1170 x 1140 mm |
| 40 ft containerlading | 34 st |
| GTIN / EAN | 5708181727369 |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 408 / 190 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 700 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1210 x 1080 x 342 mm |
| Totaal displaygebied | 1.51 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | 2 x LED, verticaal |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1617826 |
| Energieverbruik per jaar | 1916 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.25 kWh/24h |
| EEI | 49.2 % |
| Dekselnummer en -type | 2 gebogen schuifdeksels van glas |
| Merk | Tefcold |