Resultaat 31–39 van de 39 resultaten wordt getoond
D
Minibar TM45C
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 276,00 excl. btw
SKU:
46359
| Bruto/netto gewicht | 21 / 20 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 402 x 500 x 565 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 450 x 535 x 620 mm |
| 40 ft containerlading | 330 st |
| GTIN / EAN | 5708181726157 |
| Deur aantal & type | 1 dichte scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 2 kunststof planken |
| Temperatuurbereik | +5 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 38 / 34 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 26 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1490786 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 57 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.16 kWh/24h |
| EEI | 74 % |
| Input vermogen | 65 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 38 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 310 x 300 x 455 mm |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Merk | Tefcold |
Open wandkoeler MCWB200H (ECRON)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 5.356,00 excl. btw
SKU:
46251
| Bruto/netto gewicht | 365 / 305 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1937 x 630 x 1920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2040 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 17 st |
| GTIN / EAN | 5708181725747 |
| Deur aantal & type | 3 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 2.28 m² |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1020 / 870 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 144 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1444002 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 6007 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 16.46 kWh/24h |
| EEI | 43.5 % |
| Input vermogen | 1190 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 59 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1875 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |
Open wandkoeler MCWB90H (ECRON)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 3.516,00 excl. btw
SKU:
46248
| Bruto/netto gewicht | 255 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 868 x 630 x 1920 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 680 x 2150 mm |
| 40 ft containerlading | 36 st |
| GTIN / EAN | 5708181725716 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Plankkleur | Bianco |
| Totaal displaygebied | 0.97 m² |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | -1 tot +5 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 440 / 370 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 117 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1443982 |
| Max Ambient | 25°C 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3057 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 8.38 kWh/24h |
| EEI | 36.9 % |
| Input vermogen | 490 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 55 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 806 x 436 x 1250 mm |
| Merk | Tefcold |
Supermarktkoeler/-vriezer (Kopmeubel) View HC B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.380,80 excl. btw
SKU:
66239
| Bruto/netto gewicht | 210 / 166 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1983 x 980 x 970 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2060 x 1066 x 1028 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181752019 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.5 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 995 / 613 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 113 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1941383 |
| Energieverbruik per jaar | 3518 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.64 kWh/24h |
| EEI | 45.1 % |
| Input vermogen | 520 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1798 x 820 x 880 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 schuifdeksels van gehard glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Supermarktkoeler/-vriezer View 200 CF VS B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.332,80 excl. btw
SKU:
66241
| Bruto/netto gewicht | 210 / 166 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1953 x 980 x 970 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2060 x 1066 x 1028 mm |
| 40 ft containerlading | 22 st |
| GTIN / EAN | 5708181752033 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.5 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 995 / 613 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddelinhoud | 113 g |
| Koelmiddel | R290 |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2140727 |
| Energieverbruik per jaar | 3518 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.64 kWh/24h |
| EEI | 45.1 % |
| Input vermogen | 520 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 52 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1798 x 820 x 880 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 schuifdeksels van gehard glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Supermarktkoeler/-vriezer VIEW 250 CF VS
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.586,40 excl. btw
SKU:
47827
| Bruto/netto gewicht | 220 / 175 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Antraciet RAL 7016 |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2500 x 980 x 970 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2606 x 1066 x 1028 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181727574 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.93 m² |
| Dekselnummer en -type | 2 schuifdeksels van gehard glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1320 / 860 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 127 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1786587 |
| Energieverbruik per jaar | 3796 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.4 kWh/24h |
| EEI | 39.6 % |
| Input vermogen | 520 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2345 x 820 x 880 mm |
| Merk | Tefcold |
Supermarktkoeler/-vriezer View 250 CF VS B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.586,40 excl. btw
SKU:
66240
| Bruto/netto gewicht | 220 / 175 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 2500 x 980 x 970 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2606 x 1066 x 1028 mm |
| 40 ft containerlading | 16 st |
| GTIN / EAN | 5708181752026 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Totaal displaygebied | 1.93 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot -10 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 1320 / 860 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 127 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1786587 |
| Energieverbruik per jaar | 3796 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 10.4 kWh/24h |
| EEI | 39.6 % |
| Input vermogen | 520 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2345 x 820 x 880 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 schuifdeksels van gehard glas |
| Indeelsysteem | Ja |
| Aantal scheiders | 2 st |
| Merk | Tefcold |
Tafel vrieskast UDB-F500V-BW1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 873,60 excl. btw
SKU:
71426
| Bruto/netto gewicht | 90 / 85 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 500 x 560 x 820 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 540 x 620 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 154 st |
| GTIN / EAN | 5708181760090 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 10 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 367×367 |
| Planken aantal & type | 2 |
| Totaal displaygebied | 0.21 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 90 / 80 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 105 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2595981 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1639.945 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.493 kWh/24h |
| EEI | 35.4 % |
| Input vermogen | 220 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 384 x 380 x 614 mm |
| Merk | Tefcold |
Tafel vrieskast UDB-F500V-WW1
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 873,60 excl. btw
SKU:
71434
| Bruto/netto gewicht | 90 / 85 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 500 x 560 x 820 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 540 x 620 x 995 mm |
| 40 ft containerlading | 154 st |
| GTIN / EAN | 5708181760168 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 10 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 367×367 |
| Planken aantal & type | 2 |
| Totaal displaygebied | 0.21 m² |
| Temperatuurbereik | -22 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 90 / 80 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 105 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2595981 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1639.945 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 4.493 kWh/24h |
| EEI | 35.4 % |
| Input vermogen | 220 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 384 x 380 x 614 mm |
| Merk | Tefcold |