Resultaat 121–125 van de 125 resultaten wordt getoond
D
Vriezer voor schepijs IC502SCE-SO
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.034,40 excl. btw
SKU:
71509
| Bruto/netto gewicht | 127 / 117 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1550 x 615 x 1295 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1640 x 750 x 1200 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181760861 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 427 / 398 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2580034 |
| Energieverbruik per jaar | 1056.675 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.895 kWh/24h |
| Input vermogen | 350 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1420 x 495 x 710 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs NIC202SC-SO
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 792,00 excl. btw
SKU:
71330
| Bruto/netto gewicht | 63.1 / 52.1 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 740 x 650 x 885 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 810 x 765 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 84 st |
| GTIN / EAN | 5708181759803 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 186 / 138 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 55 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2579533 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 440.19 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.206 kWh/24h |
| EEI | 37.8 % |
| Input vermogen | 165 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 600 x 510 x 576 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs NIC302SC-SO
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 888,00 excl. btw
SKU:
71334
| Bruto/netto gewicht | 70.1 / 62.1 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1030 x 650 x 885 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1100 x 765 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 64 st |
| GTIN / EAN | 5708181759841 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 288 / 218 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2579742 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 592.76 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.624 kWh/24h |
| EEI | 41.8 % |
| Input vermogen | 200 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 890 x 510 x 576 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs NIC402SC-SO
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.000,00 excl. btw
SKU:
71338
| Bruto/netto gewicht | 87.1 / 72.1 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1320 x 650 x 885 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1390 x 765 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 50 st |
| GTIN / EAN | 5708181759889 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 390 / 298 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 105 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2579772 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 727.08 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.992 kWh/24h |
| EEI | 43.6 % |
| Input vermogen | 225 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1180 x 510 x 571 mm |
| Merk | Tefcold |
Vriezer voor schepijs NIC502SC-SO
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.075,20 excl. btw
SKU:
71342
| Bruto/netto gewicht | 122.1 / 110.1 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1570 x 650 x 885 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1640 x 765 x 940 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181759926 |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 478 / 367 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 110 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2579780 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 828.55 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.27 kWh/24h |
| EEI | 43.9 % |
| Input vermogen | 265 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1430 x 510 x 576 mm |
| Merk | Tefcold |