Toont alle 3 resultaten
2128 kWh/jaar
Staande vriezer GN2/1 GUF70
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.281,60 excl. btw
SKU:
16560
| Bruto/netto gewicht | 145 / 120 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 680 x 845 x 2000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 720 x 880 x 2050 mm |
| 40 ft containerlading | 42 st |
| GTIN / EAN | 5708181362034 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende dichte scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken |
| Temperatuurbereik | -24 tot -18 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 565 / 528 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 107305 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2128 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.83 kWh/24h |
| EEI | 64.4 % |
| Input vermogen | 565 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 45 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 560 x 680 x 1380 mm |
| Merk | Tefcold |
Statische koeltoog wit BRABANT 300 (STUA30/WHITE)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.072,00 excl. btw
SKU:
52090
| Bruto/netto gewicht | 513 / 432 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2853 x 973 x 1195 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 3100 x 1100 x 1380 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181736279 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2183344 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2128 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.83 kWh/24h |
| EEI | 42 % |
| Input vermogen | 706 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2800 x 670 mm |
| Totaal displaygebied | 2.55 m² |
| Merk | Tefcold |
Statische zwarte koeltoonbank BRABANT 300B (STUA30/BLACK)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 4.072,00 excl. btw
SKU:
52091
| Bruto/netto gewicht | 513 / 432 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2853 x 973 x 1195 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 3100 x 1100 x 1380 mm |
| 40 ft containerlading | 14 st |
| GTIN / EAN | 5708181736286 |
| Totaal displaygebied | 2.55 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 2 x 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 2183344 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 2128 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 5.83 kWh/24h |
| EEI | 42 % |
| Input vermogen | 706 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 2800 x 670 mm |
| Merk | Tefcold |