Toont alle 3 resultaten
3311 kWh/jaar
Displayvrieskast Atom Maxi F1DB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.120,00 excl. btw
SKU:
49841
| Bruto/netto gewicht | 158.5 / 150 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9003 |
| Externe maat (BxDxH) | 750 x 760 x 2003 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 775 x 775 x 2090 mm |
| 40 ft containerlading | 45 st |
| GTIN / EAN | 5708181733629 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 140 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 610 x 470 mm |
| Planken aantal & type | 5 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 0.84 m² |
| Temperatuurbereik | -18 tot -22 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 560 / 390 l |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1786684 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 3311 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.07 kWh/24h |
| EEI | 34.8 % |
| Input vermogen | 600 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 61 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 630 x 580 x 1538 mm |
| Merk | Tefcold |
Displayvrieskast Atom Maxi F1DBB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.080,00 excl. btw
SKU:
53980
| Bruto/netto gewicht | 158.5 / 150 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 750 x 760 x 2003 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 775 x 775 x 2090 mm |
| 40 ft containerlading | 45 st |
| GTIN / EAN | 5708181738617 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 5 instelbaar |
| Max belasting op planken | 140 kg/m² |
| Plankmaten | 610 x 470 mm |
| Temperatuurbereik | -18 tot -22 °C |
| Bruto/netto volume | 560 / 390 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 600 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 61 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 630 x 580 x 1538 mm |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 0.84 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1786684 |
| Energieverbruik per jaar | 3311 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.07 kWh/24h |
| EEI | 34.8 % |
| Merk | Tefcold |
GN2/1 Uni-Drawer UD2-2
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.755,20 excl. btw
SKU:
16546
| Bruto/netto gewicht | 125 / 113 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 905 x 700 x 865 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 980 x 770 x 1000 mm |
| 40 ft containerlading | 60 st |
| GTIN / EAN | 5708181360597 |
| Deur aantal & type | |
| Planken aantal & type | 0 – |
| Temperatuurbereik | -21 tot -18 /+ 1 tot +4 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 179 / 102 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 140 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | G |
| EPREL No | 1963062 |
| Energieverbruik per jaar | 3311 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 9.07 kWh/24h |
| EEI | 111.3 % |
| Input vermogen | 460 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 54 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 675 x 565 x 470 mm |
| Capaciteit GN-bakken | 4 st |
| Laden | 2 st |
| Merk | Tefcold |