Toont alle 2 resultaten
0.55 kWh/24h
Melkkoeler BC30 MC
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 277,60 excl. btw
SKU:
33237
| Bruto/netto gewicht | 25 / 23 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Gecoat aluminium, zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 356 x 430 x 491 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 400 x 450 x 520 mm |
| 40 ft containerlading | 580 st |
| GTIN / EAN | 5708181993023 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 275 x 205 / 135 mm |
| Planken aantal & type | 1 draadplanken zwart |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 22 / 20 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 20 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 440711 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 200 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.55 kWh/24h |
| EEI | 24 % |
| Input vermogen | 60 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 280 x 271 x 380 mm |
| Merk | Tefcold |
Tafel koelkast BC30
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 275,20 excl. btw
SKU:
16069
| Bruto/netto gewicht | 25 / 23 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Gecoat aluminium, zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 356 x 430 x 491 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 400 x 450 x 520 mm |
| 40 ft containerlading | 580 st |
| GTIN / EAN | 5708181500993 |
| Blikken 330 ml | 20 st |
| Blikken 500 ml | 20 st |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 275 x 205 / 135 mm |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken zwart |
| Type kap | – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 22 / 20 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 20 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 440711 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 200 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.55 kWh/24h |
| EEI | 24 % |
| Input vermogen | 60 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 280 x 271 x 380 mm |
| Merk | Tefcold |