Toont alle 3 resultaten
0.56 kWh/24h
Koelkist EBC45
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 503,20 excl. btw
SKU:
48250
| Bruto/netto gewicht | 51 / 48 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1326 x 696 x 857 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1370 x 710 x 880 mm |
| 40 ft containerlading | 50 st |
| GTIN / EAN | 5708181729349 |
| Isolatiedichtheid | 33 kg/m³ |
| Temperatuurbereik | +3 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 352 / 349 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 72 g |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1192 x 472 x 686 mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Zwenkwielen | 4 rollers |
| Binnenverlichting | LED als optie |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1869190 |
| Energieverbruik per jaar | 204 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.56 kWh/24h |
| EEI | 12.8 % |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel |
| Mand aantal & type | 0 Draadmand |
| Merk | Tefcold |
Melkkoeler BC60 MC
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 373,60 excl. btw
SKU:
33376
| Bruto/netto gewicht | 32 / 29 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Gecoat aluminium, zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 432 x 496 x 668 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 480 x 550 x 700 mm |
| 40 ft containerlading | 288 st |
| GTIN / EAN | 5708181993207 |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 340 x 270 / 205 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken zwart |
| Totaal displaygebied | 0.187 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 67 / 58 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 24 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 442284 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 204 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.56 kWh/24h |
| EEI | 22 % |
| Input vermogen | 70 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 356 x 311 x 557 mm |
| Merk | Tefcold |
Tafel koelkast BC60
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 371,20 excl. btw
SKU:
16071
| Bruto/netto gewicht | 32 / 29 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Gecoat aluminium, zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 432 x 496 x 668 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 480 x 550 x 700 mm |
| 40 ft containerlading | 288 st |
| GTIN / EAN | 5708181501235 |
| Flessen 330 ml | 40 st |
| Blikken 330 ml | 70 st |
| Blikken 500 ml | 55 st |
| Deur aantal & type | 1 zelfsluitende glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 196 kg/m² |
| Plankkleur | Nero |
| Plankmaten | 340 x 270 / 205 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken zwart |
| Totaal displaygebied | 0.187 m² |
| Type kap | – |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 67 / 58 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 24 g |
| Thermometer | Nee |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 442284 |
| Max Ambient | 30°C 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 204 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.56 kWh/24h |
| EEI | 22 % |
| Input vermogen | 70 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 44 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 356 x 311 x 557 mm |
| Merk | Tefcold |