Toont alle 2 resultaten
0.9 kWh/24h
Gekoelde werktafel 2deurs GN1/1 L2-1330 TEK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.317,60 excl. btw
SKU:
50291
| Bruto/netto gewicht | 1 / 121 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1330 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | mm |
| GTIN / EAN | 5708181716967 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken |
| Temperatuurbereik | -2 tot +5 °C |
| Bruto/netto volume | 176 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Poten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 75 g |
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik per jaar | 329 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.9 kWh/24h |
| Input vermogen | 177 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | mm |
| Merk | Tefcold |
Staande koeler GN1/1 GUC50
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.389,60 excl. btw
SKU:
68901
| Bruto/netto gewicht | 123 / 110 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS201 |
| Binnenafwerking | SS201 |
| Externe maat (BxDxH) | 484 x 745 x 2100 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 515 x 765 x 2140 mm |
| 40 ft containerlading | 67 st |
| GTIN / EAN | 5708181754860 |
| Deur aantal & type | 1 |
| Isolatiedichtheid | 38 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 13 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 292 / 228 l |
| Zwenkwielen | 4 wielen, 2 met rem |
| Binnenverlichting | LED |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 90 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 2368578 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 329 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 0.9 kWh/24h |
| EEI | 33.4 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 368 x 580 x 1510 mm |
| Merk | Tefcold |