Toont alle 2 resultaten
1.32 kWh/24h
Gekoelde werktafel 4deurs GN1/1 EURO GN4
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.148,00 excl. btw
SKU:
52067
| Bruto/netto gewicht | 205 / 185 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS430 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 2257 x 700 x 850 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 2430 x 800 x 1000 mm |
| GTIN / EAN | 5708181736118 |
| Deur aantal & type | 4 dichte scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Max belasting op planken | 25 kg/m² |
| Plankkleur | Grigio |
| Plankmaten | 530 x 333 |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 5 |
| Bruto/netto volume | 380 / 360 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Zwenkwielen | Optie |
| Binnenverlichting | Nee |
| Slot | Fabrieksoptie |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 100 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | A |
| EPREL No | 1908647 |
| Max Ambient | 40°C at 40% RH |
| Energieverbruik per jaar | 481 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.32 kWh/24h |
| EEI | 18 % |
| Input vermogen | 550 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 65 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1760 x 562 x 605 mm |
| Merk | Tefcold |
Vrieskist met schuifdeksels IC200SD
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
SKU:
50249
| Bruto/netto gewicht | 1 / 48 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 680 x 670 x 895 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | mm |
| GTIN / EAN | 5708181716547 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -25 tot -14 °C |
| Bruto/netto volume | 155 / 134 l |
| Zwenkwielen | Wielen |
| Slot | Ja |
| Type koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Energieklasse | D |
| Energieverbruik per jaar | 482 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 1.32 kWh/24h |
| Input vermogen | 115 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | 580 x 530 x 725 mm |
| Dekselnummer en -type | 2 dichte schuifdeksels |
| Mand aantal & type | 0 Draadmand |
| Merk | Tefcold |