Toont alle 4 resultaten
2.5 kWh/24h
Displaykoeler Atom Maxi C1DBB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.260,00 excl. btw
SKU:
53979
| Bruto/netto gewicht | 141.5 / 130 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Zwart |
| Externe maat (BxDxH) | 750 x 710 x 2003 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 775 x 770 x 2090 mm |
| 40 ft containerlading | 45 st |
| GTIN / EAN | 5708181738600 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 5 instelbaar |
| Max belasting op planken | 135 kg/m² |
| Plankmaten | 637 x 480 mm |
| Temperatuurbereik | +1 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 614 / 459 l |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Input vermogen | 323 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 660 x 595 x 1568 mm |
| Flessen 330 ml | 350 st |
| Petflessen 500 ml | 315 st |
| Blikken 330 ml | 630 st |
| Blikken 500 ml | 378 st |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 0.98 m² |
| Klimaatklasse | 3 |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1786679 |
| Energieverbruik per jaar | 913 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.5 kWh/24h |
| EEI | 15.4 % |
| Merk | Tefcold |
Multifunctionele Displaykoeler Atom Maxi C1DB
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.276,80 excl. btw
SKU:
49846
| Bruto/netto gewicht | 141.5 / 130 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart RAL9005 |
| Binnenafwerking | Wit RAL9003 |
| Externe maat (BxDxH) | 750 x 710 x 2003 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 775 x 770 x 2090 mm |
| 40 ft containerlading | 45 st |
| GTIN / EAN | 5708181733667 |
| Flessen 330 ml | 350 st |
| Petflessen 500 ml | 315 st |
| Blikken 330 ml | 630 st |
| Blikken 500 ml | 378 st |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Max belasting op planken | 135 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 637 x 480 mm |
| Planken aantal & type | 5 instelbaar |
| Totaal displaygebied | 0.98 m² |
| Temperatuurbereik | +1 tot +10 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | 614 / 459 l |
| Zwenkwielen | 4 zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 85 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | B |
| EPREL No | 1786679 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 913 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.5 kWh/24h |
| EEI | 15.4 % |
| Input vermogen | 323 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 58 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 660 x 595 x 1568 mm |
| Merk | Tefcold |
Saladette-koelwerkbank GN1/1 SA1045
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 882,40 excl. btw
SKU:
16485
| Bruto/netto gewicht | 85 / 75 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | SS304 |
| Binnenafwerking | SS304 |
| Externe maat (BxDxH) | 1045 x 700 x 877 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1120 x 770 x 1040 mm |
| 40 ft containerlading | 72 st |
| GTIN / EAN | 5708181355678 |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Max belasting op planken | 110 kg/m² |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | GN1/1 |
| Planken aantal & type | 2 draadplanken wit |
| Temperatuurbereik | +2 tot +10 °C |
| Bruto/netto volume | 270 / 240 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Met ventilator |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 68 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 913 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.5 kWh/24h |
| Input vermogen | 175 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 975 x 515 x 500 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 scharnierdeksel van gehard glas |
| Glazen bescherming | Optioneel |
| Merk | Tefcold |
Sub Zero Vriezer GF200VSG
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.084,00 excl. btw
SKU:
16326
| Bruto/netto gewicht | 52 / 45 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Roestvast staal |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 595 x 525 x 875 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 630 x 575 x 930 mm |
| 40 ft containerlading | 144 st |
| GTIN / EAN | 5708181360849 |
| Deur aantal & type | 1 verwarmde glazen scharnierdeur |
| Plankkleur | Bianco |
| Plankmaten | 460 x 260 mm |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken chroom |
| Temperatuurbereik | -15 tot -2 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 112 / 79 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED koudwit |
| Slot | Nee |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch, elektrisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieverbruik per jaar | 913 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.5 kWh/24h |
| Input vermogen | 280 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 485 x 395 x 676 mm |
| Merk | Tefcold |