Toont alle 2 resultaten
2.97 kWh/24h
Statische koeltoog wit BRABANT 100 (STUA10/WHITE)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.096,00 excl. btw
SKU:
52082
| Bruto/netto gewicht | 230 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 953 x 973 x 1195 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1100 x 1100 x 1380 mm |
| 40 ft containerlading | 46 st |
| GTIN / EAN | 5708181736194 |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1955063 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1084 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.97 kWh/24h |
| EEI | 42 % |
| Input vermogen | 223 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 900 x 670 mm |
| Totaal displaygebied | 0.77 m² |
| Merk | Tefcold |
Statische zwarte koeltoonbank BRABANT 100B (STUA10/BLACK)
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 2.096,00 excl. btw
SKU:
52083
| Bruto/netto gewicht | 230 / 190 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 953 x 973 x 1195 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1100 x 1100 x 1380 mm |
| 40 ft containerlading | 46 st |
| GTIN / EAN | 5708181736200 |
| Totaal displaygebied | 0.77 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 3 |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Automatisch / Automatische ontdooicyclus |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 150 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1955063 |
| Max Ambient | 25°C at 60% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1084 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 2.97 kWh/24h |
| EEI | 42 % |
| Input vermogen | 223 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 900 x 670 mm |
| Merk | Tefcold |