Toont het enige resultaat
21.85 kWh/24h
Vriezer voor schepijs SUPER CAPRI 12
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 14.898,40 excl. btw
SKU:
66883
| Bruto/netto gewicht | 308 / 240 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijs RAL7022 |
| Binnenafwerking | Roestvrij staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1187 x 1110 x 1175 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1400 x 1400 x 1600 mm |
| 40 ft containerlading | 8 st |
| GTIN / EAN | 5708181751883 |
| Temperatuurbereik | -20 tot -14 °C |
| Bruto/netto volume | l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type ontdooiing | Automatisch, heet gas |
| Koelmiddel | R290 |
| Max Ambient | 35°C at 75% RH |
| Input vermogen | 1050 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Interne maat (BxDxH) | x 725 mm |
| Totaal displaygebied | 0.71 m² |
| Klimaatklasse | 7 |
| Zwenkwielen | Zwenkwielen |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| Energieverbruik per jaar | 7976 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 21.85 kWh/24h |
| Merk | Tefcold |