Toont alle 2 resultaten
3.61 kWh/24h
Diepvrieskist FR605 SL
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 755,20 excl. btw
SKU:
16179
| Bruto/netto gewicht | 119 / 114 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1804 x 700 x 945 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1880 x 710 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 38 st |
| GTIN / EAN | 5708181017149 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 587.4 / 534 l |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Binnenverlichting | Ja |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 105 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1120833 |
| Max Ambient | 30°C at 55% RH |
| Energieverbruik per jaar | 1317.6 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.61 kWh/24h |
| EEI | 49.5 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1680 x 480 x 725 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel |
| Mand aantal & type | 3 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |
Diepvrieskist FR605S SL
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 800,80 excl. btw
SKU:
16180
| Bruto/netto gewicht | 119 / 114 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Wit met roestvrij deksel |
| Binnenafwerking | Witgeverfd staal |
| Externe maat (BxDxH) | 1804 x 680 x 945 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1880 x 710 x 1050 mm |
| 40 ft containerlading | 38 st |
| GTIN / EAN | 5708181017156 |
| Deur aantal & type | |
| Temperatuurbereik | -24 tot -14 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 587.4 / 534 l |
| Zwenkwielen | 4 dubbele zwenkwielen |
| Binnenverlichting | Ja |
| Slot | Ja |
| Type regelaar | Mechanisch |
| Type koeling | Statisch |
| Type ontdooiing | Handmatig |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 105 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1120833 |
| Energieverbruik per jaar | 1317.6 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.61 kWh/24h |
| EEI | 49.5 % |
| Input vermogen | 250 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1680 x 480 x 725 mm |
| Dekselnummer en -type | 1 dicht scharnierdeksel, rvs |
| Mand aantal & type | 3 Draadmanden, wit |
| Merk | Tefcold |