Toont het enige resultaat
3.72 kWh/24h
Barkast met volle deuren (FGB251/145) TBC2 145B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.624,00 excl. btw
SKU:
45604
| Bruto/netto gewicht | 97 / 83 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1455 x 565 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1495 x 590 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 56 st |
| GTIN / EAN | 5708181722456 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 dichte scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 380 / 261 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1120 x 460 x 737 mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | D |
| EPREL No | 1455817 |
| Energieverbruik per jaar | 1356 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.72 kWh/24h |
| EEI | 55.2 % |
| Merk | Tefcold |