Toont alle 4 resultaten
3.75 kWh/24h
Barkast met glas deuren (FGB240/125V) TBC2G 125B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.756,00 excl. btw
SKU:
45603
| Bruto/netto gewicht | 98 / 86 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1255 x 565 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1295 x 590 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 58 st |
| GTIN / EAN | 5708181722449 |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 312 / 204 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type koeling | Geventileerd |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1665355 |
| Energieverbruik per jaar | 1369 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.75 kWh/24h |
| EEI | 24.6 % |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 920 x 460 x 737 mm |
| Merk | Tefcold |
Barkast met glas deuren (FGB251/145V) TBC2G 145B
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 1.824,00 excl. btw
SKU:
45605
| Bruto/netto gewicht | 109 / 96 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwart |
| Binnenafwerking | Wit |
| Externe maat (BxDxH) | 1455 x 565 x 890 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 1495 x 590 x 1020 mm |
| 40 ft containerlading | 56 st |
| GTIN / EAN | 5708181722463 |
| Isolatiedichtheid | 42 kg/m³ |
| Deur aantal & type | 2 glazen scharnierdeuren |
| Planken aantal & type | 4 instelbaar |
| Temperatuurbereik | +2 tot +8 °C |
| Bruto/netto volume | 380 / 261 l |
| Voetjes / poten | Instelbare Voeten |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Koelmiddelinhoud | 80 g |
| Input vermogen | 230 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 69 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 1120 x 460 x 737 mm |
| Klimaatklasse | 4 |
| Binnenverlichting | LED |
| Type koeling | Geventileerd |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 1527968 |
| Energieverbruik per jaar | 1368 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.75 kWh/24h |
| EEI | 22.4 % |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine – countertop UPD80-BLACK
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 470,40 excl. btw
SKU:
16064
| Bruto/netto gewicht | 46 / 41 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Zwarte finish, ABS |
| Binnenafwerking | Zwarte finish, ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 428 x 386 x 1000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 500 x 450 x 1045 mm |
| 40 ft containerlading | 230 st |
| GTIN / EAN | 5708181302795 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken zwart |
| Plankkleur | Nero |
| Totaal displaygebied | 0.76 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 80 / 78 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddelinhoud | 40 g |
| Koelmiddel | R600a |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 543892 |
| Energieverbruik per jaar | 1369 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.75 kWh/24h |
| EEI | 25.9 % |
| Input vermogen | 184 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 400 x 358 x 610 mm |
| Merk | Tefcold |
Koelvitrine – countertop UPD80-GREY
Beoordeeld met 0 van 5
Op voorraad
€ 470,40 excl. btw
SKU:
16065
| Bruto/netto gewicht | 46 / 41 kg |
|---|---|
| Buitenafwerking | Grijze finish, ABS |
| Binnenafwerking | Grijze finish, ABS |
| Externe maat (BxDxH) | 428 x 386 x 1000 mm |
| Verpakte maat (BxDxH) | 500 x 450 x 1045 mm |
| 40 ft containerlading | 230 st |
| GTIN / EAN | 5708181302771 |
| Deur aantal & type | 1 glazen scharnierdeur |
| Plankkleur | Grigio |
| Planken aantal & type | 3 draadplanken grijs |
| Totaal displaygebied | 0.76 m² |
| Temperatuurbereik | +2 tot +12 °C |
| Klimaatklasse | 4 |
| Bruto/netto volume | 80 / 78 l |
| Voetjes / poten | 4 instelbare voeten |
| Binnenverlichting | LED |
| Type regelaar | Elektronisch |
| Type ontdooiing | Automatisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Koelmiddelinhoud | 40 g |
| Thermometer | Ja |
| Energieklasse | C |
| EPREL No | 543892 |
| Energieverbruik per jaar | 1369 kWh/jaar |
| Energieverbruik | 3.75 kWh/24h |
| EEI | 25.9 % |
| Input vermogen | 184 W |
| Spanning / Frequentie | 220-240/50 V/Hz |
| Geluidsniveau | 42 dB(A) |
| Interne maat (BxDxH) | 400 x 358 x 610 mm |
| Merk | Tefcold |